Бистрицький Євген Костянтинович

Матеріал з Вікіцитат
Бистрицький Євген Костянтинович
Стаття у Вікіпедії

Євге́н Костянти́нович Бистри́цький (нар. 2 січня 1948, м. Плявіняс, Латвійська РСР) — український вчений-філософ, доктор філософських наук; з 1991 завідувач відділу філософії культури, етики і естетики Інституту філософії НАН України; з 1998 р. — виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Джорджа Сороса.

Цитати[ред.]

  •  

Якщо Держкіно не робить кроків, щоб допомогти становленню на ноги українських серіалів та українського кінематографу, якщо вони не мають політичної волі це робити, то заборонами вони тільки покажуть свою слабкість[1].

  •  

Що може робити громадянське суспільство для регулювання контенту? Громадянське суспільство може виступати тільки в публічному просторі, де є багато зауважень до змісту кіно. Якщо кіно повністю російськомовне, якщо допускає в певних епізодах викривлений опис ситуації, то громадянське суспільство морально засуджує це кіно в соціальних мережах і публічному просторі. Громадянське суспільство не може вийти на вулиці й заборонити серіал — це не є роллю громадянського суспільства. Крім того, громадянське суспільство є різним, як і все суспільство[1].

  •  

Зараз усі сили мають бути кинуті на те, щоб була підтримка створення українського кіно, підтримка митців, які спрямовані на це. Це невеликі гроші, порівняно з тими, які нині витрачаються на створення і популяризацію росієорієнтованих фільмів на території України[1].

Примітки[ред.]