Беленюк Жан Венсанович

Матеріал з Вікіцитат
Беленюк Жан Венсанович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Жан Венса́нович Беленю́к (нар. 24 січня 1991, Київ) — український борець греко-римського стилю, золотий призер чемпіонату світу з боротьби в Лас-Вегасі (2015), срібний призер літніх Олімпійських ігор 2016 у Ріо-де-Жанейро.

Цитати[ред.]

  •  

Взагалі, я розчарований в тому, що відбувається після Революції, зокрема, і в спорті. До влади приходять все ті ж люди, і їх не виженеш, бо кожен з них «сидить на схемі»[1].

  •  

Абсолютно чиновників не люблю, бо не може нормальна людина рватися на посаду з заробітком 5000 гривень — вони всі знають, чого вони там сидять. Переконаний, у міністерстві працюють і порядні добросовісні люди, я знаю багато таких, і спортсмени їм вдячні за роботу. Конкретизувати не буду — вони самі знають, про кого йде мова, адже совість не обдуриш[1].

  •  

Є багато речей, які я хочу спробувати. У мене немає завдання стати три- чи п'ятиразовим олімпійським чемпіоном. Зізнаюся, у мене є пропозиції від інших країн, адже є держави, зацікавлені в результативних спортсменах. Знаєте, це справжній український нонсенс: мати стільки талановитих спортсменів і так до них ставитися[1]?!..

  •  

Сьогодні навіть не можуть ухвалити закон про меценатство у спорті, щоб люди, які хочуть допомагати нам, це робили. Потрібно спростити для меценатів систему оподаткування, інакше бізнесмени, навіть найбільш зацікавлені у розвитку спорту і оздоровленні нації, — не отримуючи преференцій, рано чи пізно перестануть віддавати свої гроші. І тоді стане зовсім скрутно[1].

Примітки[ред.]