Перейти до вмісту

Безруков Сергій Віталійович

Матеріал з Вікіцитат
Безруков Сергій Віталійович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Сергі́й Віта́лійович Безру́ков (нар. 18 жовтня 1973, Москва, СРСР) — російський актор. Народний артист Російської Федерації (2008)[1]. Ім'я отримав на честь Сергія Єсеніна.

Цитати

[ред.]
  •  

Я вважаю, що, дійсно, «Крим наш». Я вважаю так, тому що підтримка там була величезною, кількість не просто російськомовного населення, а саме росіян у Криму, в процентному співвідношенні — величезна.
Просто уявити, що б було в Севастополі, просто страшно, особливо після подій в Одесі[2].

Цитати про Безрукова

[ред.]
  •  

Якби не було війни, я, можливо, про їхнє існування не став би і згадувати. Але якщо вони вилизують «всі твої тріщинки» у цього свого «любимого президента», а він — злочинець, і вони не помічають того. Не вбий, не вкради — для них прості слова, не мають ніякого абсолютно суттєвого значення. Вони просто нікчеми. От у чому.
Але справа вся в тому, що нехай би вони робили все, що завгодно. Шкода лише в тім, що вони для багатьох людей, для багатьох мільйонів були іконами[3]. — Про Безрукова і Табакова, чому назвав їх «гнидами».

  Олексій Вертинський
  •  

Всі ж: як же — це ж Безруков! Ну та й що Безруков? Він бездарний, Безруков. Він не вміє бути енергетичним. Ну, вміє розставити акценти, він знає багато слів, напевне, і говорить начебто, не затинаючись, але він слабенький актор[3].

  Олексій Вертинський

Примітки

[ред.]