Перейти до вмісту

Бангладеш

Матеріал з Вікіцитат
Прапор Бангладешу
Вікіпедія
Вікіпедія
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Наро́дна Респу́бліка Бангладе́ш (бенг. Gôno Projātontrī Bānglādesh (গণপ্রজাতন্ত্রী বাংলাদেশ), англ. People’s Republic of Bangladesh), Бангладе́ш — держава в Південній Азії (колишній Східний Пакистан), із трьох боків оточена територією Індії, з півдня омивається водами Бенгальської затоки.

Цитати[ред.]

  •  

Коли я відчуваю себе хреново, я завжди нагадую собі про те, що мене не накрило циклоном в Бангладеші і не завалило в українській шахті. А якщо це так, то всі свої скарги на життя я повинен засунути куди подалі[1].

  Білл Драммонд
  •  

Одного разу я натрапив в «Нью-Йорк таймс» на замітку про дослідження, проведене Лондонською економічною школою; темою дослідження було щастя. Результати вийшли цікаві: одна з найбідніших країн світу, Бангладеш, виявилася найщасливішою. Індія опинилася на п'ятому місці. А Сполучені Штати — на сорок шостому[2]! — «Ще одне коло на каруселі»

  Тиціано Терцані
  •  

Бангладеш — найзабавніша країна в світі. Вдалий жарт Бога, його дебютна чорна комедія. Немає потреби анкетувати бенгальців. В їх життя міцно увійшла біда[2]. — «Білі зуби»

  Зеді Сміт
  •  

Які можуть бути турботи у сучасних дітей? Якщо їм хочеться труднощів, нехай відправляються куди-небудь в Бангладеш[2]. — «Незайманки-самогубці»

  Джеффрі Євгенідес

Примітки[ред.]