Перейти до вмісту

Бабак Альона Валеріївна

Матеріал з Вікіцитат
Бабак Альона Валеріївна
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Альо́на Вале́ріївна Баба́к (27 вересня 1969, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область) — українська політична діячка, колишній міністр розвитку громад і територій України[1]. Народна депутатка України 8-го та 9-го скликання.

Цитати

[ред.]
  •  

Я дійсно хотіла бути перекладачем. В мене батьки – інженери-будівельники, і мій тато працював як інженер-будівельник у сфері електрозварювання за кордоном... в Єгипті, Туреччині... В радянські часи у мене не було розуміння, як взагалі можна подорожувати, окрім як бути інженером-будівельником, або ж перекладачем. І я сказала: точно не буду інженером-будівельником, я буду перекладачем.

Я зрозуміла, що знання мови – це добре, але це просто засіб для спілкування – мені потрібна інша професія. Мені імпонували корпоративні фінанси. Я виграла грант у 1995 році на навчання в Америці. — про бажання мати професію Інтерв'ю "24 каналу" (жовтень 2019 року)

  •  

"Я попросила слово, щоб сказати тим людям, яких я назвала б злостивцями в будівельній сфері, які обплутали її, немов спрут. Які, думаю, дуже хотіли б потішитися на моїх кістках після звільнення. Не вдасться. Не вдасться тому, що розпочата цим урядом, Міністерством розвитку громад, Офісом президента боротьба з корупцією в будівельній сфері, сфері архітектурно-будівельного контролю не має зворотного шлях" — виступ на засіданні Верховної Ради під час звільнення та різка критика на "злостивців" у будівельній галузі. Бабак покинула посаду міністра, розкритикувавши наостанок будівельну мафію (4 лютого 2020 року)

  •  

"Зараз підставні організації намагаються звільняти людей в ДАБІ. Підставними я називаю кишенькові організації на кшталт "Стоп свавілля", "Громадська правда". Через людей, які в системі ДАБІ продовжують працювати і писати кляузи, щоб зберегти сферу свого впливу. Я хочу запевнити, що за всіма вами сьогодні стежать. Стежать як слід" — виступ на засіданні Верховної Ради під час звільнення та різка критика на "злостивців" у будівельній галузі. Бабак покинула посаду міністра, розкритикувавши наостанок будівельну мафію (4 лютого 2020 року)

Примітки

[ред.]