Перейти до вмісту

Астахов Павло Олексійович

Матеріал з Вікіцитат
Астахов Павло Олексійович
Медіафайли у Вікісховищі

Павло Олексійович Астахов (нар. 1966, Москва) — російський державний діяч, адвокат, телеведучий, письменник. З 31 грудня 2009 року призупинив статус адвоката у зв'язку з призначенням на посаду уповноваженого при президенті Російської Федерації з прав дитини.

Цитати

[ред.]
  •  

Політики і державні діячі, які підтримують руйнування сім'ї, повинні бути ізгоями, прокляті в століттях як знищувачі сім'ї та людського роду. — Про політиків, які захищають права одностатевих пар.

 

Политики и государственные деятели, которые поддерживают разрушение семьи, должны быть изгоями, прокляты в веках как уничтожители семьи и человеческого рода[1].

  •  

На Кавказі раніше відбувається емансипація і статеве дозрівання, давайте не будемо ханжами. Є місця, де жінки вже в 27 років зморщені, і за нашими мірками їм під 50. А взагалі Конституція забороняє втручатися в особисті справи громадян. — Про законність ранніх шлюбів у Чечні.

 

На Кавказе раньше происходит эмансипация и половое созревание, давайте не будем ханжами. Есть места, где женщины уже в 27 лет сморщенные, и по нашим меркам им под 50. А вообще Конституция запрещает вмешиваться в личные дела граждан[2].

  •  

Ваша думка: зв'язувати дітей не можна ні за яких обставин — ретвіт, зв'язувати дітей можна в особливих випадках — в обране. — Влаштувавши у своєму Twitter опитування з приводу допустимості зв'язування дітей.

 

Ваше мнение: связывать детей нельзя ни при каких обстоятельствах — ретвит, связывать детей можно в особых случаях — в избранное[3].

  •  

Заходів безпеки ніколи багато не буває. Ми вважаємо, що їх треба посилювати, ставити непрозорі паркани навколо дитячих установ.

 

Мер безопасности никогда много не бывает. Мы считаем, что их надо усиливать, ставить непрозрачные заборы вокруг детских учреждений[4].

Примітки

[ред.]