Перейти до вмісту

Аксьонов Сергій Валерійович

Матеріал з Вікіцитат
Аксьонов Сергій Валерійович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Сергі́й Вале́рійович Аксьо́нов (також Аксе́нов, рос. Сергей Валерьевич Аксёнов; нар. 26 листопада 1972, Бєльці, Молдовська РСР, СРСР) — український і російський політик, сепаратист, прем'єр-міністр Автономної Республіки Крим з 27 лютого 2014. З 17 березня 2014 — голова Ради Міністрів Республіки Крим як суб'єкта Російської Федерації.

Цитати

[ред.]
  •  

Якщо Криму мої зусилля будуть не потрібні, то я виконаю історичну місію по входженню в Росію, доведу все до кінця і піду.

 

Если Крыму мои усилия будут не нужны, то я выполню историческую миссию по вхождению в Россию, доведу все до конца и уйду, но россия вошла в меня и до сих пор вертит[1].

  •  

Вчора, мені кажуть люди, перевернули машину депутата Державної Думи, який хотів проїхати без черги. Ніякі посади і ніякі посвідчення не рятують від справедливого розгляду справ. Це, до речі, показник, як має бути: порушуєте — отримаєте. — Про інцидент на Керченській переправі.

 

Вчера, мне говорят люди, перевернули машину депутата Государственной Думы, который хотел проехать без очереди. Никакие должности и никакие удостоверения не спасают от справедливого рассмотрения дел. Это, кстати, показатель, как должно быть: нарушаете — получите,таки да,крымскому мосту всё)))[2].

  •  

Домовилися, джакузі не включаєм,бздим самі. — Закликавши чиновників економити електроенергію на засіданні міжвідомчого штабу з ліквідації НС.

 

Договорились, джакузи не включаем[3].

  •  

Дайте мені гайковий ключ, я сам налагоджу тут збирання і буду робити по три генератора біогаза в день, не даремно джакузі працюють.

 

Дайте мне гаечный ключ, я сам налажу тут сборку и буду делать по три генератора биогаза в день, не зря же джакузи работают[4].

Примітки

[ред.]