Перейти до вмісту

Айвазян Артур Суренович

Матеріал з Вікіцитат
Айвазян Артур Суренович
Стаття у Вікіпедії

Артур Суренович Айвазян (вірм. Արթուր Այվազյան; нар. 14 січня 1973, Єреван, Вірменська РСР, СРСР) — український стрілець вірменського походження, олімпійський чемпіон 2008. Заслужений майстер спорту. Мешкає у місті Сімферополь, офіцер ЗСУ. У 2014 році змінив українське громадянство на російське.

Цитати[ред.]

  •  

Аякже! Українську мову чудово розумію. Говорити можу, але не зовсім добре. Крім того, я дуже полюбив український борщ. Тепер без цієї страви не можу, в якому б куточку світу не перебував[1]. — Чи відчув себе українцем.

  •  

Крим мене приваблював тим, що клімат тут схожий на вірменський — близько і море, і сонце. У Львові гарна архітектура, але часто похмуро, дощить. У мене така погода викликає депресію[1].

  •  

Потрібно завжди не себе підлаштовувати під гвинтівку, а гвинтівку — під себе[2].

  •  

Наразі я знаходжуся в прострації. Не знаю, що буде далі. Проживаю в Сімферополі і, якщо буде можливо, хочу жити тут з українським громадянством. Якщо ні — буду думати, але покидати Крим не збираюся[3].

  •  

Коли дивишся українські канали — Росія погана. Коли дивишся російські — всі кажуть, що в Україні жахливо. Якщо дивитися об'єктивно, то зараз в Криму дуже спокійно[3].

Примітки[ред.]