Перейти до вмісту

Іванов Сергій Борисович

Матеріал з Вікіцитат
Іванов Сергій Борисович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Сергій Борисович Іванов (рос. Сергей Борисович Иванов; нар. 31 січня 1953, Ленінград) — російський державний діяч, генерал-полковник ФСБ у відставці, з 2011 голова Адміністрації президента РФ, член Ради Безпеки РФ. Раніше міністр оборони Росії (2001–2007), а також перший заступник Голови Уряду Російської Федерації (2007–2011).

Цитати[ред.]

  •  

У мене три захоплення: баскетбол, леопарди і балети Ейфмана. Речі, якими я із задоволенням займаюся у вільний від роботи час.

 

У меня три увлечения: баскетбол, леопарды и балеты Эйфмана. Вещи, которыми я с удовольствием занимаюсь в свободное от работы время[1].

  •  

Калінінградська область нарешті зітхнула і може забезпечити всю Росію своїми шпротами. Скасування контрсакцій — це удар в спину вітчизняному виробнику. — Під час виступу на Всесвітньому конгресі російської преси.

 

Калининградская область наконец вздохнула и может обеспечить всю Россию своими шпротами. Отмена контрсакций — это удар в спину отечественному производителю[2].

  •  

Нісенітниця собача. — Про плани по скороченню зарплат співробітників Адміністрації президента РФ.

 

Чушь собачья[3].

  •  

Україна з аграрно-технологічної країни перетворюється на тупий придаток для виробництва сільгосппродукції, яку ще не відомо, хто купить.

 

Украина из аграрно-технологической страны превращается в тупой придаток для производства сельхозпродукции, которую еще не известно, кто купит[4].

  •  

Ні у Генпрокуратури, ні у судових органів ніяких претензій до Сердюкова немає. На нема й суду нема. — Про призначення екс-міністра оборони Анатолія Сердюкова в керівництво держкомпанії «Ростех».

 

Ни у Генпрокуратуры, ни у судебных органов никаких претензий к Сердюкову нет. На нет и суда нет[5].

  •  

У Росії вкладають істотні бюджетні кошти у розвиток фінансової розвідки. Ми широко це не афішуємо, але друзям готові все показати.

 

В России вкладывают существенные бюджетные средства в развитие финансовой разведки. Мы широко это не афишируем, но друзьям готовы все показать[6].

Примітки[ред.]