Перейти до вмісту

Юган Ренк

Матеріал з Вікіцитат
Йоган Ренк
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Бо Йоган Ренк (швед. Bo Johan Renck, нар. 5 грудня 1966, Уппсала, Швеція) — шведський режисер музичних відео, ТБ і кіно. У 1991 — 2001 роках знаний як співак і автор пісень під сценічним ім'ям Стакко Бо (швед. Stakka Bo).

Цитати

[ред.]
  •  

Я походжу зі Швеції, жив у Швеції 1986 року, коли трапився Чорнобиль, і, звичайно ж, розумію, про що йдеться. Та, читаючи першу серію, усвідомив, по-перше, як мало знаю про це, а по-друге, який неймовірно хороший сценарій ми маємо. Попрохав дати мені сценарії решти серій, всі їх прочитав. І глибоко переконався, що повинен зняти цей мінісеріял[1]. — про мінісеріял «Чорнобиль»

  •  

Фільморобство як таке є завжди викликом. Для мене викликом була потреба створювати виклики. На мою думку, той хто працює в будь-якому різновиді мистецтва, повинен зробити свою роботу максимально важкою. Для мене все є викликом. Виклики починаються з моменту, коли встаєш уранці, й не припиняються аж до моменту, коли лягаєш спати[1].

  •  

Творчий процес необхідно зробити максимально складним і важким. Шляху найменшого опору тут не існує. Всі твої рішення й вибори можна робити або в найлегший, або ж у найважчий спосіб. Я творю, вибираючи найважчий спосіб, бо знаю, що вийде при кінці. У кінцевому продукті відчувається все те, через що пройшов його творець[1].

  •  

Коли ви створюєте фільм, ви вже маєте певну уяву про його глядачів. Фільми ніколи не роблять для всіх. Я не маю найменшого поняття про те, як це можливо[1].

Примітки

[ред.]