Перейти до вмісту

Ширма Володимир Васильович

Матеріал з Вікіцитат
Ширма Володимир Васильович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Володимир Васильович Ширма (нар. 1 травня 1962, с. Хутір-Мокляки, Ємільчинський район, Житомирська обл.) — український політик, голова Житомирської обласної ради з 26 вересня 2016[1].

Цитати[ред.]

  •  

Лише живе спілкування на місцях дає змогу посадовцю виділити конкретні проблеми, над якими потрібно працювати саме сьогодні[2].

  •  

Часто говорять: якщо не буде школи, то не буде й села. Завжди відповідаю: ні села, ні молоді, ні дітей не буде, якщо в населеному пункті немає роботи. Аналогічна підміна причин і наслідків у твердженнях про нібито знищення сіл у результаті децентралізації та створення ОТГ[3].

  •  

Насправді біда для сільських населених пунктів, чимало з яких ще з радянських часів почали перетворювати на неперспективні, — адміністративно-командний метод управління, що дістався у спадок незалежній Україні. На жаль, голів райдержадміністрацій надто довго запитували не про кількість робочих місць у виробничій сфері, зростання зарплат працівників і власних надходжень місцевих бюджетів, а про обсяги промислового виробництва, площі оброблюваних полів, валові збори зернових і т. ін.[3]

  •  

Створення ОТГ для нас не самоціль, а шлях вирішення нагальних потреб громад, бо фінансова самодостатність — найкращий стимул легалізації робочих місць і залучення інвестицій для їх створення, ефективного використання земель, наведення порядку з ліцензіями на торгівлю акцизними товарами. Отож плануємо, що приклад ОТГ, які вже працюють, дасть змогу до кінця року поширити їхню юрисдикцію на 80% території області[3].

Примітки[ред.]