Чернишов Денис Вікторович

Матеріал з Вікіцитат
Денис Чернишов
Стаття у Вікіпедії

Чернишов Денис Вікторович (нар. 1974) — український політик та економіст, заступник Міністра юстиції України з 19 жовтня 2016.

Цитати[ред.]

  •  

З приводу закидів, що є тотожності з російським законодавством – це взагалі смішно. Тут є багато операторів і кореспондентів. На кожну камеру існує інструкція з користування, яка є універсальною. Так і архівна справа, вона універсальна для будь-якої країни. Якщо ми побачимо в інструкції з користування корейську мову, яка буде збігатися з українською мовою, то що, ми скажемо, що це співробітництво з режимом Кім Чен Ина в Північній Кореї? Я перепрошую, це просто смішно[1]. — Щодо плагіату з російського наказу частини наказу Мін'юсту №2059/5.

  •  

Законодавство і доступ взагалі, регламентація – вони універсальні, тому що архівна справа не унікальна. Давайте подивимось китайською мовою. Просто ми не знаємо китайську мову, тому не можемо перекласти[1]. — На питання, чи буде проводити Мін’юст службову перевірку фактів копіювання нормативно-правової бази з російського законодавства.

  •  

Дослідження гілки від 800 доларів[1].

  •  

Є попит на викрадання документів[1].

  •  

Мова йде про збереження багажу[1].


Примітки[ред.]