Перейти до вмісту

Чемпіонат світу з футболу 2018

Матеріал з Вікіцитат
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Чемпіонат світу з футболу 2018 — 21-й чемпіонат світу з футболу ФІФА, фінальний етап якого проходить з 14 червня по 15 липня 2018 року в Росії.

Цитати про ЧС-2018[ред.]

  •  

На нинішньому чемпіонаті фаворити Німеччина, Бразилія, Франція, Аргентина. Але буду переживати і за російську збірну. Правда, передбачити, як далеко вони пройдуть, не можу. На цьому етапі завдання — хоча б вийти з групи. А там, крок за кроком[1].

  Олександр Хацкевич
  •  

У цій країні в Росію ніхто не вірить, а я вірю. Бажаю їм успіхів і вийти до півфіналу. Вони показали хороший футбол проти Іспанії, хоча ніхто не вірив, але вони пройшли[2].

  Олександр Алієв
  •  

Цей ЧС дуже цікавий у тактичному плані. Хто як відкривається, хто як рухається. Дуже цікаво спостерігати[2].

  — Олександр Алієв
  •  

Я люблю, щоб все було по-чесному, без обману. У цьому сенсі VAR хороший. Але в кожному футбольному матчі є своя інтрига. І пов'язані з нею маленькі футбольні хитрощі. А поки кращим бомбардиром на цьому чемпіонаті світу, думаю, стали відеоповтори[3].

  Бранислав Іванович
  •  

Реалізація VAR на Чемпіонаті світу 2018 вийшла успішною. Матчі не зупинялися надовго. VAR використовувалася для виправлення помилок, і все працювало належним чином. VAR не дасть нам стовідсоткової ефективності, але зменшить кількість помилок[4].

  П'єрлуїджі Колліна

Див. також[ред.]

Примітки[ред.]