Холодницький Назар Іванович

Матеріал з Вікіцитат
Холодницький Назар Іванович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Холодницький Назар Іванович (нар. 31 січня 1985, Львів) — український прокурор, заступник Генерального прокурора України — керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Цитати[ред.]

  •  

Вони обиралися, думали, що «нас багато — нас не пересаджати». Але це якраз той випадок, коли рано чи пізно пересаджають всіх причетних до цього шабашу[1]. — Про арешти кримських депутатів Василя Ганиша та Володимира Галичия, яких підозрюють у державній зраді.

  •  

Але говорити про відповідальність секретаря, водія, прибиральниці — це було б смішно. Ці сталінські принципи — розстріляти всіх — в нас не працюють[1]. — Про людей в окупованому Криму.

  •  

Результат по Криму буде тоді, коли буде працювати весь правоохоронний блок у сукупності. Що таке прокуратура? Прокурор — це не оперативний працівник, який бігає з пістолетом чи автоматом за злочинцями, де погоня, стрілянина та купа розбитих машин. Це є людина «у піджаку», яка сидить і працює з паперами у кабінеті. Прокурор — це той, хто повинен проаналізувати весь комплекс доказів, які вже зібрано слідчим чи опером, і сказати, є ознаки злочину чи немає. Враховуючи, що Крим окупований, мені здається, головна робота на цьому напрямі має бути все-ж за оперативними підрозділами інших правоохоронних органів. За особами, які мають працювати у Криму напівтаємно. Якщо я у Крим поїду — «Няша» дуже зрадіє. Тому там мають працювати агенти: таємно, напівтаємно. Все, що ми можемо тут робити, — це фіксувати порушення прав, факти вчинення злочину (вбивство, викрадення)[1].

  •  

В середньому пересічний прокурор антикорупційної прокуратури повинен заробляти не менше 50 тис. грн на місяць[2]. — Розповівши, скільки повинні отримувати його підлеглі.

Примітки[ред.]