Перейти до вмісту

Фроляк Олена Юріївна

Матеріал з Вікіцитат
Олена Юріївна Фроляк
Стаття у Вікіпедії

Олена Юріївна Фроляк (нар. 19 квітня 1968, Кустанайська область, Казахстан) — українська журналістка, телеведуча, шеф-редактор та ведуча програми «Факти ICTV». Заслужений журналіст України. У вересні 2008 року очолила інформаційну службу ICTV.

Цитати[ред.]

 •  

Поважаю жінок, які знаходять можливість займатися дітьми, роботою, будинком і собою.[1]

 •  

Глядачеві подобається дивитися про те, хто кого з’їв.[2]

 •  

Ставте перед собою великі цілі і досягайте їх. Колись я думала, що в Києві «тільки святі горшки ліплять»... Не зупиняйтесь і не опускайте рук, коли перед вами закриються одні двері, обов'язково відкриються інші.[2]Про цілі в житті.

 •  

Не лінуйтеся і не думайте тільки про те, як ви виглядаєте. Перо ведучого теж точиться у полі.[2]Порада молодим ведучим.

 •  

Насамперед потрібно бути освіченою людиною. І не лінуватися постійно себе розвивати. Якщо ти професіонал, станеш у нагоді скрізь, якщо ні - терпіти не будуть. Багато журналістів приходять після університету і давай висувати вимоги: зарплата, посада... А найголовнішого не вміють: писати і лаконічно викладати свої думки. Це – ремесло, і якщо ним не опанувати, журналіста з тебе не вийде[3]

Цитати про виховання дітей[ред.]

 •  

Довірчі стосунки у сім'ї дуже важливі! В особисте життя доньки ніколи не втручаюся, але жваво цікавлюся. Наприклад, бачу – засумувала. Одразу питаю: «Чому така засмучена? Закохалася? Так це ж добре, вже час!» Якщо відповідає – розпитую далі. Головне – делікатність.[3]Про довірчі стосунки.

 •  

У дітей потрібно виховувати почуття відповідальності. Зараз нянька захворіла, донька із сином удома одні. Ідучи, залишаю їм на холодильнику список, що потрібно зробити... Але важливо не просто чимось спантеличити, а ще й перевірити, як це виконано. І якщо всі пункти викреслені, то не страшно, що якась справа не дуже вдалася. Головне, що послухалися і не полінувалися.[4]Про почуття відповідальності у дітей.

 •  

Дітей потрібно примушувати читати. Так, спочатку змушувати, причому буквально по сторінці. У них сьогодні стільки спокус, що книга програє, допоки вони не зрозуміють її справжньої цінності.[4]Про читання книжок.

 •  

Якщо хочете навчити дітей визнавати помилки, почніть з себе. Особисто я завжди відстоюю власну точку зору. Але якщо розумію, що була неправа, обов'язково попрошу вибачення. [4]Про помилки.

 •  

Мені не дуже імпонує метод доброго та поганого поліцейського. Якщо мама за щось насварила, а тато починає захищати — це неправильно. Батьки повинні все робити спільно: і лаяти в унісон, і хвалити. [4]Батьки повинні діяти в унісон.

Цитати про себе[ред.]

 •  

Поза ефіром я – дружина, любляча мама та вправна господиня у своєму будинку за містом. Я отримую стільки задоволення, коли причепурюю свій дім, висаджую квіти, кущі. Принципово не запрошувала дизайнерів, усе робили самі. Тому в мене такий ландшафтний хаос на подвір’ї. Але це – однозначно моя історія. А що може бути приємнішим, ніж ранкова чашка кави на терасі перед робочим днем![5]Про себе.

 •  

Взуття повинно обов'язково «стукати» - без підборів, навіть найменших, ходити не вмію, це не моє. Навіть балетки вибираю на маленькому каблучці.[3]Про взуття.

Посилання[ред.]