Федоришин Василь Петрович

Матеріал з Вікіцитат
Федоришин Василь Петрович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Васи́ль Петро́вич Федори́шин (нар. 31 березня, 1981, Калуш, Івано-Франківська область) — лідер збірної України з вільної боротьби у ваговій категорії до 60 кг, Заслужений майстер спорту України з вільної боротьби; срібний призер ХХІХ літніх Олімпійських ігор в Пекіні, двічі призер чемпіонатів світу, триразовий чемпіон Європи. Багаторазовий чемпіон України. Заслужений майстер спорту України з вільної боротьби.

Цитати[ред.]

  •  

Львів мені подобався і подобається. Дуже європейське місто, з глибокими старовинними традиціями. Спогади приємні, бо там минула моя молодість. Багато чого я почерпнув у Львові. Хороших людей зустрів[1].

  •  

Попри відносно молодий вік, Опан Сат є дуже досвідченим борцем. Найбільший успіх у його кар'єрі — перемога на минулорічному чемпіонаті Європи в Азербайджані. Тож, у Дортмунді він буде захищати свій високий титул. Наші шляхи з ним неодноразово перетиналися, тож я знайомий з його можливостями. Непоступливий, «збитий» борець. Просто так чемпіонами Європи не стають[2].

  •  

Боротьба з часом змінюється, і нині вона зовсім інша у порівнянні з тим стилем, який ми сповідували ще п'ять років тому. Змінюються правила, змінюються суперники, змінюються методики, з'являються нові контр-прийоми. Кидок через стегно — це також ризик: можна зірвати шквал аплодисментів, а можна і поплатитися на контр-прийомі. Коли я був молодшим, то частіше його практикував. А нині я віддаю перевагу ефективності, а не ефектності[2].

Примітки[ред.]