Укрнафта

Матеріал з Вікіцитат
Еблема компанії
Вікіпедія
Вікіпедія
Дивіться у Вікіпедії:

ПАТ «Укрна́фта» (ПФТС: UNAF; УБ: UNAF) — найбільша нафтовидобувна компанія України, видобуває понад 86 % нафти, 28 % газового конденсату та 16 % газу від загального видобутку вуглеводнів в Україні. Розробляє родовища вуглеводнів на території двох нафтогазоносних регіонів України, що охоплюють Львівську, Івано-Франківську, Чернівецьку, Сумську, Чернігівську, Полтавську та Харківську області, 2 571 нафтових та газових свердловин, 563 АЗС у 26 регіонах України.

Цитати[ред.]

  •  

Не буває бідних нафтовиків, але «Укрнафта» — це типовий приклад бідної нафтової компанії. Держава роками не могла отримати належні їй дивіденди. Згодом з'ясувалося, що генеральний директор компанії, який працював з нею до літа 2015 року, бельгієць Петро Ванхеке, отримав додаткові виплати від бенефіціарів групи «Приват»[1]. — «Четверта республіка»

 

Не бывает бедных нефтяников, но «Укрнафта» — это типичный пример бедной нефтяной компании. Государство годами не могло получить причитающиеся ему дивиденды. Впоследствии выяснилось, что генеральный директор компании, работавший с ней до лета 2015 года бельгиец Петр Ванхеке, получил дополнительные выплаты от бенефициаров группы «Приват».

  Борис Ложкін

Примітки[ред.]