Трубников Андрій Вадимович

Матеріал з Вікіцитат
Трубников Андрій Вадимович

Андрій Вадимович Трубников — російський підприємець у сфері виробництва побутової хімії («Секреты бабушки Агафьи», «Natura Siberica»). Генеральний директор компанії «Первое решение»[1][2]

Цитати[ред.]

  •  

Насправді ми втратили Україну, там перестали купувати нашу косметику, мережі перестали брати, тому що це російський товар. Ми втратили ринок в 50 млн чоловік, він давав 15-20% нашої виручки[3]. — Внаслідок бойкоту російських товарів.

 

На самом деле мы потеряли Украину, там перестали покупать нашу косметику, сети перестали брать, потому что это российский товар. Мы потеряли рынок в 50 млн человек, он давал 15–20% нашей выручки[4].

  •  

Зараз почали вже в українські «Ашани» поставляти, тепер на нашій косметиці написано: «мейд ін Естонія». У Польщу теж заходити будемо через Естонію, тому що Польща теж досить негативно до нас ставиться, історично так склалося[3]. — Внаслідок бойкоту російських товарів.

 

Сейчас начали уже в украинские «Ашаны» поставлять, теперь на нашей косметике написано: «мейд ин Эстония». В Польшу тоже заходить будем через Эстонию, потому что Польша тоже достаточно отрицательно к нам относится, исторически так сложилось[4].

  •  

Мені він подобається. Я йому книгу присвятив. А що — для російської держави це нормальний президент. Може, він якимось англійцям не підходить. А у нас люблять таких крутих. — Про Володимира Путіна.

 

Мне он нравится. Я ему книгу посвятил. А чего — для русского государства это нормальный президент. Может, он каким-нибудь англичанам не подходит. А у нас любят таких крутых[4].

Примітки[ред.]