Перейти до вмісту

Третьякова Галина Миколаївна

Матеріал з Вікіцитат
Галина Третьякова
Стаття у Вікіпедії

Третьякова Галина Миколаївна (1963, Новокубанці Цілиноградської області Казахської РСР) — українська політична діячка та фінансистка. Народна депутатка України IX скл., голова Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, членкиня фракції «Слуга народу».

Цитати

[ред.]
  • «Коли демографічно надаємо такі кошти, які використовуються сім'єю, і народження дитини відбувається не для того, щоб надати йому рівні права, освіту, а для того, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми отримаємо, скажу жорстко, дітей дуже низької якості. Вони призводять до того, що теж сідають на державні кошти»[1].
  • «Ми не визнаємо окупанта і його дії, ми не визнаємо ті „пенсії“ та „документи“, ми не визнаємо те, що там відбувається. На технічному рівні ми не будемо з'ясовувати, що людині там платять, а будемо забезпечувати його пенсією, тому що це наш громадянин і у нас з ним, як у держави, є зв'язок. Це пенсіонери 60-70-80 років, вони не можуть відкрити тут бізнес, вони не можуть платити за оренду житла, не можуть отримати тут підтримку — вони залишилися там. І нехай вони навіть отримують по дві пенсії — хіба це має розірвати зв'язок з нашою державою і зі мною як з політиком? Ні!»[2].
  • «Все-таки українці — це більше про лібералізм і демократію. Про відчуття себе господарем свого життя. Тобто систему, коли в нас усе відбирають, а потім ще й мало платять, треба змінювати. На алгоритм, коли я сам заробляю, розподіляю ресурси і захищаю свою сім'ю від ризиків».
  • «Насправді сьогодні на ринку праці працедавець перебуває в гіршій позиції, ніж люди, котрі в нього працюють. Однак для усвідомлення цього нам потрібні психологи з трудових відносин, які б навчили наших людей продавати робочу силу дорожче. Це має бути цілий комплекс заходів, у результаті яких кожна людина має усвідомити, що вона може знайти роботу з високою заробітною платнею. Знати, як скласти резюме, не боятися відмов, опанувати додаткові навички, працювати за комп'ютером, робити презентацію… Тобто треба вміти виходити на ринок праці й не боятися. Раніше нас справді цього не вчили, але світ змінився. Ринок праці став гнучким, і для того, щоб людина продала свої навички, вона мусить навчитися правильно їх упаковувати».
  • «Керівництво економікою через підвищення мінімальної зарплати я вважаю соціалістичним»[3].
Про Галину Третьякову
  • «Тільки що у вашому партійному чаті керівник комітету, який має піклуватися людьми, дітьми, пані Третьякова, написала, що одним ворогом менше про Полякова. Про смерть Антона Полякова. Я хотів би попросити вас, шановна фракція СН, зробити висновок зі слів пані Третякової», — заявив 8 жовтня 2022 року голова групи "Партія «За майбутнє» Ігор Палиця під час виступу з трибуни парламенту у зверненні до фракції «Слуги народу»[4].

Примітки

[ред.]