Тичко Орест

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Тичко Орест

Орест Тичко — український тренер з велотреку, Заслужений тренер України[1][2].

Цитати[ред.]

  •  

Спортсмен, який хоче досягти результату, повинен витрачати на фармакологію як мінімум 200 доларів на місяць[1]. — 2010 р.

  •  

З жінками, відверто кажучи, важче працювати. З хлопцями можна бути жорсткішим, прикрикнути, якщо необхідно. А у дівчат відразу виникають образи. Найчастіше — коли боремося із зайвою вагою. Якщо спринтерам велика м'язова маса ще ніколи не завадила, то стаєри повинні постійно тримати себе у рамках[3].

  •  

Велоспорт, відверто кажучи, — не зовсім жіночий вид спорту. Жінки зазвичай бояться великих швидкостей на треку, які часто призводять до травм. Якщо жінки під час групових перегонів падають, вони зазвичай сходять з дистанції[3].

  •  

У Британії на велоспорт працюють цілі інститути фармакології. До того ж вони можуть дозволити собі відправити своїх спортсменів тренуватися у «теплі краї» хоч на цілий рік. Для підготовки тепло нам ой як необхідне: 70% тренувального часу проводимо на шосе. Для нас оптимальна температура — мінімум 18-20°С[3].

  •  

Велоспорт — дуже дорогий вид. Кожному учаснику змагань світового рівня потрібно мати щонайменше декілька велосипедів. У Клімченко їх три (два шосейні і один трековий) французького та італійського виробництва. В середньому один такий велосипед коштує близько 5000 євро. Тому нам доволі проблематично поповнювати свій велосипедний парк. Під час падіння деякі запчастини виходять з ладу, тож постійно збираємо на це гроші[3].

Примітки[ред.]


Bookmark-new.svg