Перейти до вмісту

Стрельников Сергій Олександрович

Матеріал з Вікіцитат
Стрельников Сергій Олександрович
Стаття у Вікіпедії

Сергі́й Олекса́ндрович Стре́льников (нар. 13 листопада 1979, селище Дмитрівка, Нікіфоровського району Тамбовської області, Російська РФСР) — український кіноактор, відомий виконанням титульних героїв у стрічках «Довбуш», «Пристрасті за Чапаєм».

Цитати[ред.]

  •  

«За роботу, як роботу митця, мені, напевно, не соромно. Це непогані акторські роботи. Мені просто хочеться викинути цей бласт своєї навіть роботи, непогано зробленої, як за покарання себе самого. Це мій внесок – забути про цю роботу. Забути про те, що в мене це було і не згадувати про це. І ніколи не говорити про те: "Ох, яка в мене була роль Чапаєва, який я там молодець". Проїхали. Це було, але тепер це історія». — про участь у зйомках російських фільмах в інтерв'ю Аліні Доротюк ЗІРКА ФІЛЬМУ "ДОВБУШ" СТРЕЛЬНІКОВ РОЗПОВІВ ПРО РОЗМОВУ З РОДИЧАМИ З РОСІЇ ПІД ЧАС ПРИЛЬОТУ РАКЕТИ (16 вересня 2022 року)

  •  

«У мене лишилися родичі в Росії по батькові моєму покійному. Це його брат і його сім'я. Я чекав дуже довго, коли вони все ж таки наважаться і мені зателефонують. Коли вони мені зателефонували, я просто переключився на лайку. Потім прилетіла якась їхня довбана ракета, рубанули світло, зник Інтернет і я не договорив. Я не зміг нормально з ними спілкуватися, почувши аргументи з того боку». — про те, що в Росії залишилася рідня за татовою лінією в інтерв'ю Аліні Доротюк ЗІРКА ФІЛЬМУ "ДОВБУШ" СТРЕЛЬНІКОВ РОЗПОВІВ ПРО РОЗМОВУ З РОДИЧАМИ З РОСІЇ ПІД ЧАС ПРИЛЬОТУ РАКЕТИ (16 вересня 2022 року)

  •  

«Вони все розуміють, але сприйняти це вони вже не можуть. Вони вже не можуть відступитися назад і тепер вони справді хочуть знищення України, усі». — про мешканців країни-агресорки в інтерв'ю Аліні Доротюк Стрельніков з "Довбуша" розповів про останню розмову з родичами-росіянами (16 вересня 2022 року)

  •  

«Я ходив до військкомату, у квітні 22-го року. Звісно, я спочатку з'їв собі пів ноги, а потім пошкутильгав до військкомату, це було в Івано-Франківську... Я пішов туди, два дні стояв у черзі, потрапив, здав документи, став начебто на облік. А потім якось... Я не знаю чому, чи то впізнали, чи знову ж таки моя медична історія їх усіх трохи смутила (у мене є проблеми з нирками, 5 операцій)». — про перспективи мобілізуватися до ЗСУ в інтерв'ю Аліні Доротюк Зірка "Довбуша" пояснив, чому він не на фронті: "Я ходив до військкомату" (17 вересня 2022 року)

  •  

«Вона була моєю громадянською дружиною. Я не маю до неї ніякого стосунку вже давно. Це її вибір. Залишилася у мордорі і її дитина буде москальчем. Житиме у країні, в якій не треба жити. Не хочу про неї говорити, не цікавить. Таких багато. Я для себе зробив вибір. Я відмовився від життя там. Повернувся і перезавантажився по всьому. Я не помилився». — про свою дружину - акторку Галину Безрук (родом із Краматорська), яка вже довгий час живе і працює у Росії в інтерв'ю Аліні Доротюк «Таких багато». Актор Сергій Стрельніков розповів, що думає про зрадницю Галину Безрук, яка була його цивільною дружиною (16 вересня 2022 року)

  •  

«До зйомок готувався в залі каскадерів з чудовою командою XGST. В юнацтві я трохи займався карате, але навчився лише піднімати ногу вище пупа. Хлопці ж удосконалили мої вміння практично до максимуму. А далі я практикувався вдома. Я дуже люблю бій з тінню і завжди так працюю. Власне, таким чином, і відточував бойові навички для фільму, щоб глядач, побачивши мене на екрані, не посміхався від того, що актор намагається зображати самурая. А щоб бачив справжнього самурая – людину, зроблену з металу або каменю.... — про підготовку до зйомок фільму «Безславні кріпаки» Сергій Стрельников про «Безславних кріпаків», бійки та травми. Ексклюзивне інтерв’ю... (29 грудня 2020 року)

Примітки[ред.]