Степашин Сергій Вадимович

Матеріал з Вікіцитат
Степашин Сергій Вадимович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Сергій Вадимович Степашин (рос. Серге́й Вади́мович Степа́шин, нар. 2 березня 1952, Порт-Артур, КНР) — російський державний і політичний діяч. Директор Федеральної служби безпеки Російської Федерації (1994–1995). Міністр юстиції Російської Федерації (1997–1998). Міністр внутрішніх справ Російської Федерації (1998–1999). Голова Уряду Російської Федерації (з травня по серпень 1999 року). Голова Рахункової палати Російської Федерації (2000–2013). Доктор юридичних наук, професор, генерал-полковник запасу. Співголова Асоціації юристів Росії.

Цитати[ред.]

  •  

За звітами риби у нас багато, а на столах її немає, і незрозуміло, куди вона пішла.

 

По отчетам рыбы у нас много, а на столах ее нет, и непонятно, куда она ушла[1].

  •  

Потрібно акуратно ставитися до різних течій в ісламі. Дуже акуратно, так зайдуть, що потім і не зрозумієш, звідки все це з'явилося.

 

Нужно аккуратно относиться к различным течениям в исламе. Очень аккуратно, так зайдут, что потом и не поймешь, откуда все это появилось[2].

  •  

Я відповідально заявляю, що грошей для виплати зарплати Капелло у РФС просто немає. Коли підписували контракт, треба було думати про джерела його фінансування.

 

Я ответственно заявляю, что денег для выплаты зарплаты Капелло у РФС просто нет. Когда подписывали контракт, надо было думать об источниках его финансирования[3].

Примітки[ред.]