Перейти до вмісту

Соколовська Юлія Сергіївна

Матеріал з Вікіцитат
Соколовська Юлія Сергіївна
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Соколовська Юлія Сергіївна (12 квітня 1985) — українська політична та громадська діячка, міністр соціальної політики України (2019—2020). Заступниця керівника Офісу Президента України з 12 березня 2020 року[1].

Цитати[ред.]

  •  

З метою підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в патронатних, прийомних сім’ях, у дитячих будинках сімейного типу, з 1 січня 2020 року підвищені розміри державної соціальної допомоги із 2 до 2,5 прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку. Для дітей з інвалідністю – з 2 до 3,5 прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку — про підтримки дітей-сиріт на засіданні Уряду Уряд збільшив соцдопомогу дітям-сиротам та дітям з інвалідністю (24 грудня 2019 року)

  •  

Ми розробили моніторингові інструменти, які дозволяють у кожному окремому інтернаті відстежувати процеси реформування цієї сфери. Це дозволить у перспективі позбутись такого явища як інтернати, розвиваючи сімейні та наближені до сімейних форми виховання — про бажання відмовиться в Україні від інтернатів на засіданні координаційної ради з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей Вдвічі менше інтернатів – план уряду на 4 роки (5 грудня 2019 року)

  •  

Я сама була вражена цифрами. За даними спільного дослідження ОБСЄ та ООН, 70% українок старше 15 років стикалися із психологічним, фізичним чи сексуальним насильством у своєму житті. Це неприпустимо — про підтримки дітей-сиріт на засіданні Уряду [В Україні зарплата жінок на 21% менше, ніж у чоловіків – Соколовська] (13 листопада 2019 року)


  •  

З метою підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в патронатних, прийомних сім’ях, у дитячих будинках сімейного типу, з 1 січня 2020 року підвищені розміри державної соціальної допомоги із 2 до 2,5 прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку. Для дітей з інвалідністю – з 2 до 3,5 прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку — про існування великої проблеми насильства над жінками в Україні Уряд збільшив соцдопомогу дітям-сиротам та дітям з інвалідністю (24 грудня 2019 року)

  •  

Працюючи з питаннями відновлення людського капіталу внаслідок війни, надання базових послуг громадянам, забезпечення прав постраждалих, важливо усвідомлювати, що ми не можемо вмістити війну в норми, інструменти мирного часу, навіть в усталені звичаї та механізми, які сформувалися після завершення попередніх воєн у світі. Ми маємо вибудовувати нові конструкції, використовуючи сучасні інструменти та ідеї. — про становище людей в українському соціумі на Міжнародній конференції «Свобода або страх», присвяченій 75-й річниці ухвалення Загальної декларації прав людини В Україні створять реєстри шкоди життю та здоров’ю, завданої російською війною (9 грудня 2023 року)

  •  

Реформа харчування у школах передбачає не лише зміну меню й ремонт приміщень, а й відповідальне ставлення персоналу до заходів гігієни та санітарних норм. Медичний огляд є не формальністю, а важливою умовою безпеки дітей. За допущення таких випадків недобросовісного ставлення до своїх обов’язків і невиконання санітарних норм кухарями та персоналом, а також за відсутність належного контролю з боку керівництва винні нестимуть реальну відповідальність — про реформу дитячого харчування в Україні Юлія Соколовська: Реформа дитячого харчування – це не лише перегляд меню та ремонт, а й дотримання санітарних норм; за порушення вимог винні відповідатимуть (14 вересня 2021 року)

  •  

Щоб була накопичувальна система, спочатку потрібно створити дизайн: хто платить, скільки відсотків, зробити актуальні розрахунки, чи це буде вигідно людині. Плюс, накопичення – це довгі гроші, тобто збереження.. Зазвичай, це працює так, що кошти інвестуються, а значить має бути ринок, куди можна інвестувати. На сьогодні в України такого ринку фактично немає. Ви знаєте, що був прийнятий законопроект про спліт, яким контроль за діяльністю недержавних пенсійних фондів покладено на Комісію з цінних паперів фондового ринку. Це вірогідно перші кроки, про які можна сказати, що якщо будемо рухатися в цьому напрямку ефективно, то за якийсь період часу зможемо запровадити і накопичувальну систему. — про перспективи запровадження накопичувальної пенсійної системи в Україні. Для переходу на накопичувальну пенсійну систему потрібна відповідна інфраструктура, - Юлія Соколовська (27 вересня 2019 року)

Примітки[ред.]