Слідчий комітет Російської Федерації

Матеріал з Вікіцитат
Емблема Слідчого комітету РФ
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Слідчий комітет Російської Федерації (рос. Сле́дственный комите́т Росси́йской Федера́ции, СК Росії) — федеральний державний орган в Росії, що здійснює повноваження у сфері кримінального судочинства та інші повноваження у відповідності з законодавством. Наділений правом ведення попереднього слідства і дізнання. У СК, як і в Прокуратурі, МВС і МНС, передбачена військова, правоохоронна і федеральна громадянська держслужба. Керівництво діяльністю Слідчого комітету здійснює Президент Росії.

Цитати[ред.]

  •  

Як вважає слідство, музиканти Д. Франкс, Д. Хеннеган та інші невстановлені особи вступили в злочинну змову на вчинення дій, спрямованих на приниження людської гідності громадян Російської Федерації за ознаками національності, і з цією метою об'єдналися в організовану групу. — Про порушення кримінальної справи відносно музикантів гурту «Bloodhound Gang».

 

Как полагает следствие, музыканты Д. Франкс, Д. Хеннеган и иные неустановленные лица вступили в преступный сговор на совершение действий, направленных на унижение человеческого достоинства граждан Российской Федерации по признакам национальности, и с этой целью объединились в организованную группу[1].

  — Із заяви Слідчого комітету Російської Федерації

Примітки[ред.]