Перейти до вмісту

Сех Ірина Ігорівна

Матеріал з Вікіцитат
Сех Ірина Ігорівна
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Ірина Ігорівна Сех (нар. 1970, с. Вербівчик, Бродівського району Львівської області) — український політик, голова Львівської обласної організації політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Свобода», депутат Львівської обласної ради VI скликання, голова фракції ВО «Свобода» у Львівській облраді, директор приватного підприємства «Агенція юридичного захисту», народний депутат України VII скликання.

Цитати[ред.]

  •  

Після того, як Ви не виконали своїх обіцянок, за правилами офіцерської честі, Ви мали би приставити пістолет до скроні.[1]Висловлюючи недовіру губернатору Львівщини Михайлу Цимбалюку, Ірина Сех запропонувала йому застрелитись.

  •  

У могилах всі рівні! «Свобода» з мертвими не воює. Львівська громада дала тягла приїжджим провокаторам. Історію мусимо знати на Сході і на Заході… Мусимо її знати і вчити. Те, що ми були обмежені в знанні нашої історії — проблема тієї влади, яка була впродовж тривалого часу в Україні.[1]Про масові заворушення 9 травня на Пагорбі слави.

  •  

Львівщина завжди була п’ємонтом національно-демократичних процесів, завжди ухвалювала рішення, які необхідно було приймати в певних суспільно-політичних умовах.[1]Про суспільно-політичну ситуацію на Львівщині.

  •  

А чому у вас на посвідченні написано, що воно тимчасове? Ви провокатор, я на вас напишу скаргу у міліцію. Ви провокатор від влади. Узагалі, як вас у приміщення пустили? Мені дзвонять люди, запитують, що то у вас у раді твориться, що той Ковальчук як бомж закутаний у шалику приходить на сесію, і ти, Мокрик, чому не знімаєш куртку, потрібно етикету дотримуватися.[2]На зауваження журналіста про голосування чужими картками під час сесії Львівської облради.

Примітки[ред.]