Санна Марін

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Санна Марін
Prime Minister of Finland Sanna Marin 2019 (cropped).jpg
Wikipedia-logo.svg Стаття у Вікіпедії
Commons-logo.svg Медіафайли у Вікісховищі

Санна Мірелла Марін (фін. Sanna Mirella Marin; нар. 1985) — фінська політична діячка. Соціал-демократка, фінська парламентарка (2015—2019), колишня міністерка транспорту та зв'язку. Чинна прем'єр-міністерка Фінляндії з 10 грудня 2019 року.

Цитати[ред.]

  •  

Для мене важливо, щоб одяг, який я ношу, був етичним, щоб він не вироблявся з використанням дитячої праці або екологічно шкідливим методом. — Про те, який одяг для неї важливий.

 

It's important for me that the clothes that I'm wearing are ethical, so they're not produced by child labor or in an environmentally unsustainable way[1].

  •  

Одна з причин, по якій в Європі існує так багато популістських рухів, правих рухів, полягає в тому, що люди розчаровані та позбавлені надії. — Про тенденцію політично «правих» течій.

 

One of the reasons why there are so many populist movements in Europe, right-wing movements, is that people are frustrated and lacking hope[1].

  •  

Ми всі в Фінляндії на одній лінії. Для міністрів немає шосе. — Про рівність перед законом політиків та громадян Фінляндії.

 

We are all in the same line in Finland. There’s no fast lane for ministers[1].

  •  

Звичайно я хвилююсь. І не просто хвилюватися — ми всі повинні діяти, інакше це стане ще гіршим. — Про глобальне потепління.

 

Of course I'm worried. And not just worried — we should all act, or this will get much worse.[1].

Примітки[ред.]


Bookmark-new.svg