Перейти до вмісту

Різатдінова Ганна Сергіївна

Матеріал з Вікіцитат
Ганна Різатдінова
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Га́нна Сергі́ївна Різатді́нова (нар. 16 липня 1993, Сімферополь) — українська художня гімнастка, бронзова призерка Олімпійських ігор 2016 року в індивідуальному багатоборстві, чемпіонка світу із вправ з обручем (2013), багаторазова призерка чемпіонатів світу та Європи, інших міжнародних змагань.

Цитати[ред.]

  •  

В одязі для мене насамперед важливий комфорт. Я завжди вела активний спосіб життя, багато рухалася, їздила, подорожувала, тож люблю, аби в одязі було зручно як інтенсивно рухатися, так і сидіти. Зокрема, важливо, щоб речі зберігали свій вигляд. Віддаю перевагу спортивному стилю[1]. — Про одяг

  •  

Гімнастичне минуле постійно давалося взнаки та радше заважало, ніж допомагало, адже доводилося переучуватися, вчитися з іншим положенням рук, ніг. З труднощами стикалася буквально в кожному танці. [...] Мені довелося встати на пуанти, а це зовсім інше положення тіла: коли стоїш на пуантах, таз відхиляється назад, груди подаються вперед, потрібно заново вчитися тримати рівновагу. Це дуже нелегко[1]... — Про «Танці з зірками»

  •  

Краса людини складається з багатьох основ. Це і правильне харчування, і турбота про своє тіло, і обов’язкові фізичні навантаження, і догляд за собою. Окрім того, щоб бути по-справжньому красивою, людина повинна бути щирою та сердечною. Усе це разом і є краса[1].

  •  

У мене давно склалася певна система харчування, якої я й дотримуюся. Загалом, участь у проекті її не змінила. Лише у дні напружених тренувань я стала їсти трохи більше білого м’яса та вуглеводів, оскільки витрачаю багато енергії, а її потрібно відновлювати, щоб були сили тренуватися[1]. — Про систему харчування

Примітки[ред.]