Рейчел Сіммонс

Матеріал з Вікіцитат
Рейчел Сіммонс
Стаття у Вікіпедії

Рейчел Сіммонс (англ. Rachel Simmons; 10 серпня 1974, м. Роквіль, штат Меріленд, США) — американська письменниця-публіцистка. Стала відомою завдяки бестселеру «Дивні дівчатка» (Odd Girl Out), де вона аналізує мову жіночої агресії. Книжка, написана на основі трьохсот інтерв'ю, проведених в десяти різних навчальних закладах, створила новий культовий діалог про взаємини й розвиток дівчат. За мотивами книги вийшов однойменний телефільм (2005).

Цитати[ред.]

  •  

Життя — це не гра, у якій ви завжди мусите перемагати[1].

  •  

Не бійтеся покидати. Кому яке діло, що думають інші? Не вони проживають ваше життя. Ви проживаєте. Люди, яких ми так боїмося розчарувати, зазвичай бажають нам щастя. Наважтеся на стрибок і вірте, що приземлитеся на інший бік[1].

  •  

Не ставте те, як ви виглядаєте в очах інших, вище того, що відчуваєте в душі[1].

  •  

Немає ні школи, ні сеансу терапії, ні суми грошей, які б нагородили вас такою мудрістю й силою, як повний провал. Коли малі діти торкаються чогось гарячого, вони плачуть від болю. Потім вони більше ніколи того не торкнуться. Як і ви[1].

  •  

Прислухайтесь до свого «внутрішнього голосу», голосу всередині вашої голови, який повідомляє, коли ви відчуівєте втому чи спрагу, чи потрібно вже йти з вечірки, чи варто купувати красну сорочку. Коли ви думаєте про шлях, яким зараз ідете, що каже ваш голос? Гучне і пристрасне «так»? «Можливо»? Чи «я це ненавиджу, але мушу зробити»? Ви можете затулити собі вуха на якийсь час, але врешті-решт голос стане гучнішим, більш лиховісним і проігнорувати його буде важче. Прислухайтесь до нього зараз, поки не зайшли надто далеко[1].

Примітки[ред.]

  1. а б в г д Бекол Дж. Право на помилку: 25 успішних жінок розповідають про те, чого їх навчили власні помилки / Джессіка Бекол ; пер. з англ. Ілона Віннічук. — Київ : Книголав, 2018. — С. 43—51