Перейти до вмісту

Редкач Іван Юрійович

Матеріал з Вікіцитат
Редкач Іван Юрійович
Стаття у Вікіпедії

Іва́н Ю́рійович Ре́дкач (нар. 11 березня 1986, Шостка, СРСР) — український боксер-професіонал, чемпіон USBA у легкій вазі (до 61,2 кг).

Цитати

[ред.]
  •  

Що стосується громадянства, то хіба людям не має бути однаково, яке у мене громадянство — українське, американське, мексиканське чи ще якесь інше. Виходжу ж на поєдинки я під українським прапором[1]!

  •  

Я люблю свою країну! Як її можна не любити, якщо там живуть мої батьки? В душі я українець[1].

  •  

Справді, я люблю Мексику. Дуже поважаю мексиканських бійців, їхній стиль. Мексиканські боксери завжди б'ються за свою честь і гідність у рингу до останнього. Я з дитинства дивився їхні бої. Спеціально навіть вставав о шостій ранку для трансляції з Америки, коли ще бокс показували. Минув якийсь час, і я вже тренуюся поруч з ними. Мені це дуже приємно, я їх неабияк поважаю[1].

  •  

Моїм кумиром був уже покійний Едвін Валеро з Венесуели. 27 поєдинків на профі рингу, 27 перемог з них 27 нокаутами. У 2009 році він не впорався зі своїми емоціями, вбив дружину, а згодом і сам повісився у тюрмі. Також моїм кумирами залишаються Сергій Дзиндзирук і Мігель Котто. Власне, з тих, хто зараз боксує, мені найбільше подобається Котто[1].

Примітки

[ред.]