Перейти до вмісту

Реджина Кінг

Матеріал з Вікіцитат
Реджина Кінг
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Реджина Кінг (англ. Regina Rene King; нар. 15 січня 1971) — американська акторка, режисерка і продюсерка. Була нагороджена преміями «Оскар» (2019), «Золотий глобус» (2019), чотирма преміями «Еммі» (2015, 2016, 2018, 2020).

Цитати[ред.]

  •  

Мені, як акторці, надзвичайно важливо взаєморозуміння з режисером. І тому я хотіла якомога більше дізнатися про цю молоду талановиту людину. Я захотіла побачити його більш ранню стрічку «Ліки від меланхолії». Цікаво, що поки мої помічники шукали копію для перегляду, я сама випадково натрапила в телевізійній програмі на фільм, у якому мене зачарували чорно-білі кадри з обличчями на весь екран. Я й гадки не мала, що дивлюся той самий фільм Баррі Дженкінса, який я шукала. Це була просто містика якась. Розумієте, я з тих, хто вірить, що не артист обирає роль, а роль обирає артиста[1]. — Про роботу у фільмі «Якби Біл-стріт могла заговорити»

  •  

Мій головний козир – це взаємодія з дублеркою і координаторкою бійцівських сцен. Мені пощастило, Садіква дуже схожа на мене у фізичному плані, а її підготовка набагато краща за мою. Завдяки відпрацьованій хореографії, наша техніка «дзеркального відбиття» спрацьовує чудово. Насправді, мені набагато важче справлятися з емоційною складовою бойових сцен, ніж із фізичною. Часом це настільки тяжко, що не обходиться без подальшої емоційної розрядки[1]. — Про знімання у «Вартових»

  •  

Мої батьки розлучилися, коли мені було 8 років, тому я добре знаю, як відчував себе наш син. Нічого хорошого, якщо чесно[1].

  •  

Описуючи свою героїню, перше, що мені спадає на думку, це визначення дуалізму. Звичайно, вона носить маску, але насправді масок у неї набагато більше. І це здорово вписується в концепцію опису людської природи. Адже всі ми тією чи іншою мірою носимо різні маски залежно від обставин. Коли глядачі вперше знайомляться з Анжелою, вони навіть гадки не мають, що вона постає перед ними в одній з них. І мені, як актрисі, дуже цікаво поступово, одну за одною знімати маски, що допомагають моїй героїні захистити саму себе, своїх рідних і друзів. На мій погляд, це прекрасна метафора, яку я можу застосувати і до самої себе. Іноді це добре, а іноді – погано[1]. — Про свою героїню Анджелу

  •  

Пам’ятаю, як кілька років тому, відразу після закінчення зйомок телесеріалу «Американський злочин», ми з його творцем Джоном Рідлі й актрисою Фрідою Пінто, яка знімалася в мінісеріалі «Партизанська війна», брали участь в інтерв’ю, організованому журналом Variety. Тоді я була одягнена в чорний лаковий комбінезон і дійсно була схожа в ньому на супергероїню. Я навіть розмістила в соцмережі свою фотографію й підписала її: «Marvel, DC, чекаю на ваші пропозиції![1]»

Про Реджину Кінг[ред.]

  •  

Реджина, як справжня королева, не тільки любить свій колір (неписане правило в шахах), але й служить йому на повну силу свого таланту й невичерпної енергії. Це довів фільм, який вона зняла цього року як режисерка. «одна ніч у маямі» став, за її ж словами, «любовним посланням чорношкірим людям». А його прем’єра відбулася на венеціанському кінофестивалі[1].

  — VGL cinema

Примітки[ред.]