Ратушний Роман Тарасович

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ратушний Роман Тарасович
Wikipedia-logo-v2.svg Стаття у Вікіпедії
Commons-logo.svg Медіафайли у Вікісховищі

Роман Тарасович Ратушний (нар. 5 липня 1997 року, м. Київ — пом. 8 червня 2022 року, с. Сулигівка, Ізюмський район, Харківська область) — український громадський діяч, журналіст, військовик-доброволець.

Цитати[ред.]

  •  

Просто запам'ятайте: чим більше росіян ми вб'ємо зараз, тим менше росіян доведеться вбивати нашим дітям. Ця війна триває більше трьох сотень років. Коли ми її програємо, ми стаємо гарматним м'ясом для росіян. Коли ми її виграємо – отримуємо час на відпочинок до наступної фази цієї війни. Якщо ви приймете цей факт, вам не потрібні будуть рожеві окуляри від Арестовича чи ваших улюблених аналітиків, які точно знають, коли помре черговий російський цар чи коли у русні закінчаться ресурси[1].

  •  

Випалюйте в собі всю російську субкультуру. Випалюйте в собі всі спогади з дитинства пов'язані з російським-радянським. Випалюйте в собі стосунки з родичами чи друзями по ту сторону, з усіма хто є носієм російської субкультури. Інакше це все випалить вас[2].

  •  

Люди, які кажуть що ніхто не міг уявити широкомасштабну війну русні проти України, негідники. Вам про це казали дуже довго і чітко люди, яких ви записували в націонал-патріоти, американські агенти і радикали. Те що ви не слухали, не значить що ви не знали. Ви знали, але хотіли зберегти свій дебільний солом’яний світогляд від необхідності його перелаштовувати...[3].

  •  

Поки ЗСУ вбивають русню на фронті, ви не здатні вбити русню в собі[4].

Примітки[ред.]


Bookmark-new.svg