Разумков Дмитро Олександрович

Матеріал з Вікіцитат
Разумков Дмитро Олександрович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Дмитро Олександрович Разумков (нар. 8 жовтня 1983, Бердичів, Житомирська область) — український політтехнолог, один з головних політичних консультантів у президентській компанії 2019 року кандидата у президенти України Володимира Зеленського.

Цитати[ред.]

  •  

Дуже хочу вірити, що ми зможемо зробити те, що ми обіцяли, і люди не розчаруються в нас, і ми не станемо такими ж, як представники старої політики. Тому що саме в зв'язку з тим, що багато років ми бачили стару політику, у нас сьогодні з'явився шанс. У нас він перший, а у країни може бути останній шанс, коли можна змінити цю країну і привести її до такого формату, в якому б хотілося жити нам, хотілося б жити нашим дітям і яку не соромно було б показати світу[1].

  •  

На зґвалтування йти точно не варто, та й дівчина так собі[2]. — жарт в ефірі програми "Право на владу" на 1+1 на запитання народного депутата Віктора Бондаря "Чи готовий Зеленський піти на зґвалтування Ради і показати справжнє обличчя кожної партії і фракції?"

  •  

Допоки у нас є анексований Крим та окупований Донбас, я під час ефірів використовую російську мову, щоб ніхто не забажав мене приходити тут і захищати. У мене все непогано, як у людини яка розмовляє російською мовою[3]. — відповідь на запитання Ірини Геращенко "Чи є для вас цінністю українська мова?" в ефірі програми "Свобода слова"

  •  

У побуті ми з вами використовуємо ту мову, якою зручніше, якою ми звикли спілкуватися. Але якщо ми говоримо про офіційний виступ у Верховній Раді, мені здається, це моя особиста позиція, потрібно все-таки використовувати державну мову[4]. — сказав він після свого неофіційного висунення в спікери в ефірі каналу «112 Україна».

  •  

Я ніколи не плив за течією, у 2019 цього не робив і сьогодні цього робити не буду[5]. — 7 жовтня 2021 року під час виступу в день відкликання з посади Голови Верховної Ради України

  •  

Закон «один для всіх» змінився на принцип «друзям все, а ворогам — закон», а принцип, що «офшори для влади — ганьба», став принципом — «нічого страшного, у кожного ФОПу вони є»[5]. — 7 жовтня 2021 року під час виступу в день відкликання з посади Голови Верховної Ради України

Примітки[ред.]