Перейти до вмісту

Пісенний конкурс Євробачення 2016

Матеріал з Вікіцитат
Переможець Євробачення 2016 — Джамала
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Пісе́нний ко́нкурс «Євроба́чення» 2016 — 61-й пісенний конкурс Євробачення, у шведській столиці Стокгольмі з огляду на перемогу Монса Сельмерлева із піснею «Heroes» у минулорічному пісенному конкурсі, який провели у Відні, Австрія. Переможцем Євробачення 2016 року стала українська кримськотатарська співачка Джамала.

Цитати[ред.]

  •  

Російські шовіністи — від невідомих обивателів до потворних московських політиків — у жаху від того, що переможцем «Євробачення-2016» може стати українська/кримська виконавиця Джамала[1].

  Рефат Чубаров
  •  

Вжиті мною і моїми колегами зусилля, щоб забезпечити голосування жителів окупованого Криму не увінчалися успіхом. Російські компанії, що забезпечують телефонний зв’язок в окупованому Криму, відмовили у проведенні голосування жителями Криму. У зверненнях, одержуваних мною з Криму, громадяни України — люди різних національностей, просять мене, щоб я від їх імені закликав усіх, хто живе на материковій Україні, проголосувати 21 лютого 2016 року за Джамалу — безперечну фаворитку серед конкурсантів фінального відбору[1]. — Перед фіналом українського відбору до Євробачення 2016.

  Рефат Чубаров
  •  

[Якщо я виграю] це буде означати, що сучасні європейці не байдужі, і готові почути про біль інших людей і готові співчувати[2].

  Джамала
  •  

Я заспівала пісню про мир і любов, і я бажаю цього нам усім. Спасибі, Європа[3]. — Після перемоги.

  Джамала

Примітки[ред.]