Перейти до вмісту

Подоляк Михайло Михайлович

Матеріал з Вікіцитат
Подоляк Михайло Михайлович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Михайло Михайлович Подоляк (нар. 1972) — український політтехнолог, журналіст, антикризовий менеджер, радник голови Офісу 6-го Президента України Володимира Зеленського[1].

Цитати[ред.]

  •  

Коли починалась війна, то у нас партнери казали, що вони й зброю нам не будуть давати, включаючи німців. Сьогодні у нас потужна підтримка зброєю[2]. — Коментуючи події під час російського вторгнення в Україну 2022 року.

  •  

У орків тактика — знущатись з населення[2]. — Коментуючи події під час російського вторгнення в Україну 2022 року.

  •  

Україна платить найбільшу ціну – платить своїми дітьми[2]. — Коментуючи події під час російського вторгнення в Україну 2022 року.

  •  

Дуже круті та всезнаючі вчорашні та сьогоднішні «лідери Європи», сотні діючих європолітиків, що ситно їдять і спокійно сплять зараз у своїх ліжках, чи немає у вас бажання уважно подивитися на цей фотоархів пекла-XXI, влаштованого росіянами в Київській області? Хотіли Сребреницю XXI століття? Отримали? Задоволені? Чи хотіли реінкарнувати Треблінку, заохочуючи «рускій мір»? Хотіли згадати, що таке пекельний жах працюючих крематоріїв, що живцем спалюють людей, бо вони українці? Спробуєте знову відвернутися? Організувати черговий саміт, щоб висловити стурбованість та похитати головою?[3]

Примітки[ред.]