Павелко Андрій Васильович

Матеріал з Вікіцитат
Павелко Андрій Васильович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Андрі́й Васи́льович Паве́лко (нар. 7 жовтня 1975, Дніпропетровськ) — український політик. Народний депутат України. Член партії «Фронт змін» з моменту її створення, очолює дніпропетровську обласну організацію з липня 2009. Голова Всеукраїнського об'єднання «Демократи». З 6 березня 2015 президент Федерації футболу України.

Цитати[ред.]

  •  

Давайте почнемо з однієї простої речі: навіть у кращі економічні часи для України ми пам'ятаємо кризу у футбольних клубах, де зникали клуби з іменами — криворізький «Кривбас», «Арсенал» та інші клуби, які не подавали навіть ознак, що вони погано закінчать.
Сьогодні ми розуміємо, що футбол не може бути поза економічною ситуацією у нашій країні. З іншого боку, наше завдання зробити так, щоб цей процес був еволюційний, а не, назвемо так, в один день з Прем'єр-ліги зробити Першу лігу. До речі — хороший приклад, тому що ми бачимо у Першій лізі, у Другій хороші економічно стабільні клуби, які цілком можуть вже сьогодні замінити тих старожилів, які вже не справляються з набраним вантажем невирішених проблем[1].

Примітки[ред.]