Олена Даць

Матеріал з Вікіцитат
Олена Даць

Олена Даць — українська дизайнерка, засновниця бренду Olena Dats'.

Цитати[ред.]

  •  

Жінка може бути одягнута у білу майку і джинси, але на першому місці у неї мають бути ставлення до життя, усмішка і гарний настрій. Позитивна жінка — завжди стильна[1]!

  •  

Кожен бізнес, незалежно від спеціалізації, залежить від того середовища, в якому розвивається. Нажаль, зараз воно не дуже сприятливе, але, якщо відкинути матеріальну частину, я вважаю, що Українські дизайнери є не меншим надбанням Української культури, аніж кіно чи живопис. Це те, чим ми можемо пишатись. А легка промисловість є цікавою і перспективною галуззю для потенційних інвесторів[2].

  •  

Мені хочеться, щоб в житті було більше місця для яскравих моментів та свят, ми так завантажені роботою, у вічних проектах і щоденній рутині. Може вистачить жити нудно? Влаштуймо свято саме зараз, адже у нас лише одне життя[3]! — про колекцію Olena Dats' SS 20

  •  

Мода – це моє життя... З думками про роботу я прокидаюсь і засинаю. Це те, що робить мене тією ким я є.
Мода – це те, що наповнює мене і робить моє життя дуже різностороннім. Вона є невід’ємною частиною найрізноманітніших сфер нашого життя[2].

  •  

Я ще не знайшла секрету щастя для всього людства, хоча вважаю, що треба вміти радіти кожному дню і дарувати радість іншим[4].

Примітки[ред.]