Обговорення користувача:Toriyamv
Додати темуЗапрошуємо до Вікіцитат!
Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.
На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування.
Свої питання, побажання, пропозиції Ви можете помістити у Кнайпі.
Ви можете допомогти поліпшити статті, додавши нові цитати, посилання на надійні джерела.
Створені та поліпшені статті мають відповідати правилам проєкту Вікіцитати.
Відвідайте Довідку, де знаходяться поради з редагування та створення статей.
Матеріал без джерел може бути підданий сумніву та вилучений.
--Сергій Липко (обговорення) 21:38, 20 грудня 2020 (UTC)
Запрошення до участі у марафоні WikiGap 2021 у Вікіцитатах
[ред.]--Сергій Липко (обговорення) 13:29, 5 березня 2021 (UTC)
Шаблони користувача
[ред.]Дякую Вам за статті, створив шаблони, які Ви хотіли додати на свою сторінку: Шаблон:Користувач родом з України, Шаблон:Учасники Вікімарафону 2021.--Сергій Липко (обговорення) 06:50, 19 квітня 2021 (UTC)
#SheSaid
[ред.]Дякую за чудові статті! #SheSaid треба писати в коментарі під «Короткий опис змін:» #SheSaid (там, де пишуть коментар щодо дій «вікіфікація», «оформлення» тощо), міжнародні організатори будуть відстежувати хештег. Але не страшно, добре, що пишите свій внесок на сторінці конкурсу у розділі «Учасники та учасниці, доробок».--Сергій Липко (обговорення) 15:22, 25 жовтня 2021 (UTC)
Ваша нагорода за активність у Вікіцитатах у 2021 році
[ред.]Вітаю!
«Вікімедіа Україна» — громадська організація, яка займається підтримкою та розвитком вікіпроєктів в Україні — відзначає найактивніших учасників сестринських вікіпроєктів за 2021 рік.
За даними аналізу, ви увійшли до топу найактивніших у Вікіцитатах. Вітаємо і дякуємо за ваш внесок!
У знак символічної подяки за ваш внесок ми хотіли б надіслати вам невеликий приз — електронний сертифікат інтернет-магазину — та сувенірний набір поштою.
Якщо ви хочете отримати їх, заповніть анкету, яка я надіслав вам вікіпоштою.
--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 09:32, 7 лютого 2022 (UTC)
SheSaid 2022
[ред.]--Alice Redhotroof (обговорення) 07:11, 9 жовтня 2022 (UTC)
Вікідані
[ред.]Дякую за чудові статті! Для ідеалу ще хочу Вам допомогти розібратися з прив'язкою статті у Вікіпедії і статті у Вікіцитатах за допомогою Вікіданих. Якщо така сторінка існує, то на сторінці у Вікіпедії на панелі інструментів ліворуч можна знайти «Елемент Вікіданих», зайти туди, напр., d:Q16498, і у відповідному розділі «Вікіцитати»: редагувати, вікі - укр, назва статті у Вікіцитатах, опублікувати.
Також ми оформлюємо зворотній зв'язок з Вікіпедії на статтю у Вікіцитатах за допомогою шаблону {{Вікіцитати}} для особи чи {{Вікіцитати1}} для інших статей (твір, фільм, тематична стаття) у розділі «Посилання». Дякую за Ваш внесок! --Сергій Липко (обговорення) 21:36, 20 жовтня 2022 (UTC)
«Це сказала вона» 2022: Ваші відзнаки
[ред.]Вітаю! Дякую за вашу активну участь у марафоні «Це сказала вона» в українських Вікіцитатах.
Зараз громадська організація «Вікімедіа Україна», за підтримки якої пройшов проєкт, планує надсилати поштою відзнаки за участь активним учасникам та учасницям. Я надіслав вам деталі вікіпоштою. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:33, 17 лютого 2023 (UTC)
Цитати мовою оригіналу
[ред.]Доброго вечора! Дякую за створення сторінок низки французьких політиків, їх дуже бракувало! Маленьке прохання: чи можете ви, будь ласка, не зазначати оригіналів російською для неросійськомовних? Наприклад, Едуар Філіпп очевидно не володіє російською, тому й висловитися російською не міг. Відповідно, й російський оригінал не оригінал, і цінності для читача від нього небагато. Якщо ви можете шукати французькою мовою (зазвичай кількох ключових слів достатньо, щоб знайти оригінал) — будь ласка, спробуйте знайти й поставити оригінал французькою мовою. Якщо вам це складно, але ви знайшли цитату лише російською — поставте, будь ласка, посилання на джерело, але не ставте російський переклад як оригінал, бо він не застрахований від помилок перекладача. Ще раз дякую — NickK (обговорення) 21:45, 21 травня 2024 (UTC)
Важливо: проголосуйте на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа!
[ред.]Доброго вечора!
До 23:59 17 вересня 2024 (UTC) тривають вибори чотирьох представників спільноти Вікімедіа до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 12 кандидатів.
Саме через ці вибори спільноти Вікіпедії та сестринських проєктів можуть впливати на те, як приймає рішення Фонд Вікімедіа. Можливо, протягом минулого року ви бачили повідомлення про Хартію руху або Універсальний кодекс поведінки — це приклади документів, щодо яких голосує Рада повірених Фонду. Детальне пояснення, чому ці вибори потрібні, є тут: w:Вікіпедія:Чому вибори до Фонду Вікімедіа важливі.
Голосування рейтингове, вам слід розмістити кандидатів за пріоритетом від 1 (найвищий, найбільше хотілося б бачити у Раді) до 12 (найнижчий, найменше хотілося б бачити у Раді).
Для зручності в українській Вікіпедії є коротка таблиця з оглядом українською програм кандидатів, їхнього досвіду та активності у вікіпроєктах та у русі Вікімедіа.
Ви можете також ознайомитися з детальнішою інформацією про кандидатів:
- Повні біографії та програми кандидатів (переважно перекладені українською): m:Wikimedia Foundation elections/2024/uk.
- Обговорення кандидатів у Кнайпі української Вікіпедії: w:Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Почалися (важливі) вибори до Ради повірених Фонду Вікімедіа.
- Відео презентацій кандидатів на Вікіманії (англійською)
Натисніть тут, щоб проголосувати.
На попередніх виборах українська спільнота мала явку серед найвищих у світі (25% в 2015, 27% у 2017, 22% у 2021), і лише російське повномасштабне вторгнення збило явку до 10% в 2022. Станом на вчора (коли минула половина терміну голосування) явка української спільноти була лише близько 3%.
Дякую за активність та сподіваюся на вашу участь у голосуванні! — NickK (обговорення) 23:13, 12 вересня 2024 (UTC)