Обговорення користувача:Mahatman

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Поточні питання[ред.]

Доброго дня, пане Mahatman!

Перш за все я хочу із запізенням (кажуть, що "краще пізніше, ніж ніколи" :) ), але цілком щиро привітати Вас у проекті «Вікіцитати» та подякувати за суттєвий внесок, що Ви вже зробили.

Принагідно, в порядку обміну досвідом, прошу Вас проаналізувати виправлення, що були мною зроблені у розвиток на на підтримку Ваших виправлень у одній зі статей (взятої просто для прикладу): у статті Вікіцитат, у відповідній статті Вікіпедії, у одній та іншій категорії.

Якщо щось незрозуміло, то спитайте, а якщо все зрозуміло, то прошу проілюстровані "моменти" врахувати у Вашій подальшій роботі.

Сподіваюся на продовження нашої співпраці у проекті.


--pavlosh 02:12, 16 травня 2010 (UTC)

Скромна подяка[ред.]

Essener Feder 01.png Золоте перо Вам як дяка за Ваш унесок до Вікіцитат

--Friend 18:47, 15 лютого 2011 (UTC)

Лічильник статей[ред.]

Вітаю! Можливо ви помічали, що при додаванні джерел до певної статті, лічильник статей поводив себе дивно і зменшував їх кількість. Виявляється, що то така особливість движка MediaWiki, яка полягає в тому, що за статтю лічильник рахує тільки ту сторінку, де є хоча б одне внутрішнє посилання. Статті з категорії Тематичні статті ідеально підходять для проставлення посилань на них з інших статей. Крім цього, підвищується внутрішня зв'язність статей, що з часом підвищить рейтинг ВЦ в пошукових системах. Отже, пропоную в статті, які ви редагуєте, крім інших правок, додавати 1-2 внутрішні посилання;) --Dimant (обговорення) 01:59, 3 лютого 2013 (UTC)

Вікіцитати:Європейська весна 2020[ред.]

Дякую за нові статті! Вони підпадають під конкурс, зареєструйтесь як учасник і додавайте на сторінки створених статей шаблон {{Європейська весна 2020}}.--Сергій Липко (обговорення) 17:24, 1 квітня 2020 (UTC)