Перейти до вмісту

Натяжко Кирило

Матеріал з Вікіцитат
Натяжко Кирило
Стаття у Вікіпедії
Вікіпедія
Вікіпедія

Кирило Натяжко (нар. 3 листопада 1990, Дніпропетровськ, СРСР) — український професійний баскетболіст, грає на позиції центрового. Виступає за баскетбольний клуб «Астана».

Цитати

[ред.]
  •  

Напевне, Польща. Там нема великих клубів — всі середняки. Інфраструктура в загальному там дуже розвинута — багато залів, різної інформації, є глядацький інтерес. Цікаво, що у більшості маленьких міст є команди, чому я був найбільш здивований[1]. — На питання, яка країна в плані баскетбольної інфраструктури вразила найбільше.

  •  

Багато команд з'явилося, але всі ж розуміють, що їхній рівень низький. Думаю, неважлива кількість, а якість. В нас же вийшло трохи навпаки. Неприємно, що у нинішній ситуації люди не можуть домовитися до чогось спільного і згуртуватися. Треба працювати в одному напрямку, а не у двох секторах, адже це погано для українського баскетболу в цілому[1]. — Про два чемпіонати з баскетболу в Україні.

  •  

Рости можна всюди, дивлячись про який рівень ми говоримо. На даний момент багато гравців вже переросли український баскетбол і тому виїжджають за кордон[1].

  •  

Мої батьки хотіли, аби я отримав освіту й одночасно міг займатися баскетболом, тому я й відправився у США. Для мене це було дуже важливо.
Всі розуміємо, що прийде час і треба буде займатися чимось іншим, ніж баскетболом. Вважаю, що найголовніше — не боятися нових викликів й того, що щось може не вийти. Треба думати лише про хороше і докласти максимум зусиль[1].

Примітки

[ред.]