Надал Сергій Віталійович

Матеріал з Вікіцитат
Надал Сергій Віталійович
Файл:NadalSergiy.jpg, Тернопіль, Сергій Надал.jpg
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Сергій Віталійович Надал (нар. 1 січня 1975, Тернопіль) — український чиновник, громадсько-політичний діяч. З 2010 р. — міський голова Тернополя від Всеукраїнського об'єднання «Свобода».

Цитати[ред.]

  •  

А хіба наші дівчата не варті того, щоб за них билися[1]? — Коментуючи бійку темношкірих студентів у Тернополі за українку.

  •  

У жодному разі ми не повинні допустити того, щоб спровокувати звинувачення у расизмі чи ненависті до громадян інших держав. Студенти-іноземці роками вчаться у наших вузах, їм створили достатньо комфортні умови. Я знаю, що більшість тернополян завжди до цього ставилася толерантно і не було претензій[1].

  •  

На міському стадіоні встановили систему освітлення. Вона вже функціонує, ми вже запускали її. Освітлення працює у трьох режимах. Максимальний режим роботи дозволяє проводити зйомку всіх матчів у режимі прямої трансляції[1].

  •  

Щодо благодійних коштів у медзакладах. Якщо я почую ще одну скаргу з прізвищем лікаря, який вимагав чи отримав гроші, буде стояти питання про перебування на посаді цього фахівця та головного лікаря. Адже він має забезпечити порядок у своїй лікарні[1].

  •  

Ми живемо в час, коли Тернопіль не має 55 мільйонів на освіту та медицину. І ви всі хочете нормального якісного медичного обслуговування. Тому благодійні внески — велика допомога. Але їх роблять виключно на добровільній основі — ніхто нікого не може змусити. Як на мене, три мільйони благодійних коштів — це серйозна «підтримка штанів» для закладів охорони здоров’я[1].

  •  

У Тернополі, у парку Національного відродження, 5 лютого відбудеться свято зими. Хочемо організувати щось незвичне. Зараз шукаємо людей, які могли б зробити льодові фігури. Адже погода цьому сприятиме[1].

  •  

Я хотів би, щоб навіть до завтра завершили ремонт на вул. Гайовій. Дай Боже, щоб це все зробили до кінця осені наступного року. Бо проблема не у тому, щоб лише прокласти дорогу. Там лежить бруківка, яку треба зняти. Там треба прокласти всі інженерні комунікації. А це потребує багато часу[1].

Примітки[ред.]