Перейти до вмісту

Мілле Петроцца

Матеріал з Вікіцитат
Мілле Петроцца
Файл:Kreator – Reload Festival 2015 11.jpg, Mille Petrozza 2018 RiP - Kreator - by 2eight - DSC3614.jpg
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі
Вікіпедія
Вікіпедія

Міланд «Мілле» Петроцца (англ. Miland "Mille" Petrozza, нар. 18 грудня 1966, Ессен, Німеччина) — німецький музикант, один із засновників групи «Tormentor», перейменованої пізніше в «Kreator», соло і ритм-гітаристом, вокалістом і лідером якої і є донині.

Цитати[ред.]

  •  

Я збираю всю негатививну енергію і перетворюю її в щось позитивне. Що приносить цю негативну енергію? Звичайно, це несправедливість у світі. Світ не є досконалим і я не можу це змінити. Ми можемо лише боротися з цим[1].

  •  

Музика — це чиста енергія, яка може подолати будь-які бар'єри і кордони, і ті завдання, які ми ставимо перед собою, підвладні цій силі[1].

  •  

Війну вже не зупинити. Цей процес почався ще тоді, коли печерні люди почали боротися за територію і триває дотепер. Мабуть, це закладено в людській природі і нічого з цим не поробиш. Поки планетою керує людство, на землі будуть війни[1].

  •  

У вісімдесятих не було позерів на треш-сцені. Інші учасники рок-гуртів в той час ставали рок-зірками, але з треш-металом такого не було. Ми ніколи не вдягалися як зірки, і завжди писали музику про справжні життєві речі з якими могли стикнутися наші шанувальники. Це була справді музика людей. Всі ми належали до працюючого класу і не мали грошей. Єдине, що мало для нас значення — це музика, як форма мистецтва. Це були наївні та невинні часи[1].

  •  

Я не слідкую активно за політикою. Як я можу стежити за тими, хто мене обманює[1]?

  •  

Я вважаю, що важливо жити у мирі зі своїм минулим. Ти завжди прагнеш бути гордим за свої досягнення у минулому, але не треба забувати про майбутнє. Має значення саме те, що ти робиш зараз, а не те чого ти досягнув у минулому[1].

  •  

Мені здається, найбільша проблема людства полягає в тому, що ми відмовляємося приймати простий факт: ми — частина природи[1].

Примітки[ред.]