Мілевський Артем Володимирович

Матеріал з Вікіцитат
Мілевський Артем Володимирович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Арте́м Володи́мирович Міле́вський (біл. Арцём Уладзіміравіч Мілеўскі, нар. 1985) — український футболіст білоруського походження, нападник хорватського клубу «Спліт».

Цитати Артема Мілевського[ред.]

  •  

Намагаюся не заглядати в Інтернет без особливої потреби. Я не хвилююся з приводу того, що про мене говорять мої недоброзичливці. До слова, я не помітив, щоб ставлення до мене так вже сильно змінилося. Хто раніше поважав мене, той і зараз зберіг це ставлення, хто був мені близький — той залишився поруч.

 

Стараюсь не заглядывать в Интернет без особой нужды. Я не волнуюсь по поводу того, что обо мне говорят мои недоброжелатели. К слову, я не заметил, чтобы отношение ко мне так уж сильно переменилось. Кто раньше уважал меня, тот и сейчас сохранил это отношение, кто был мне близок — тот остался рядом

  •  

Чи сумую за своїм розбитим автопарком? Це всього лише залізо, хоч і дороге. Нема за чим нудьгувати. Головне, що тато, мама та сестра живі та здорові.

 

Скучаю ли за своим разбитым автопарком? Это всего лишь железо, хоть и дорогое. Не за чем скучать. Главное, что папа, мама и сестра живы и здоровы.

  •  

Які враження від роботи з Газзаєвим? Відмінні спогади. Мені було дуже цікаво. Якихось образ після того, як у мене забрали капітанську пов'язку, у мене не було. Тоді прийшов Шевченко. Я все розумів.

 

Какие впечатления от работы с Газзаевым? Отличные воспоминания. Мне было очень интересно. Каких-то обид после того, как у меня забрали капитанскую повязку, у меня не было. Тогда пришел Шевченко. Я все понимал.

  •  

Я слів на вітер не кидаю, тому виконав свою обіцянку — взяв і забив.

 

Я слов на ветер не бросаю, поэтому выполнил свое обещание — взял и забил.

  •  

Найбільш неймовірна чутка? Що я п'яним на тренування приходив. Олег Володимирович розповідав, що п'яних людей тренувати не може. Як це може бути правдою? Як можна п'яним приходити на тренування? Це повна нісенітниця.

 

Самый невероятный слух? Что я пьяным на тренировки приходил. Олег Владимирович рассказывал, что пьяных людей тренировать не может. Как это может быть правдой? Как можно пьяным приходить на тренировки? Это полная чушь.

  •  

Я вболіваю за Батьківщину! Паспорт — це ще не все. Але я люблю Україну, а за її збірну виступав, бо попросили.

 

Я болею за Родину! Паспорт — это еще не все. Но я люблю Украину, а за ее сборную выступал, потому что попросили.

Цитати про Артема Мілевського[ред.]

  •  

Мілевський, мабуть, один з найсильніших футболістів серед тих, з ким мені доводилося виступати в одній команді. Не кожен гравець здатний зробити таку передачу, яку може віддати він[1].

  Андрій Ярмоленко
  •  

Найскладніше було діяти проти Мілевського. Якщо виграєш боротьбу, він падає і арбітри ставлять фол. Артем не давав підібратися до м'яча, працюючи корпусом разом з ліктями, кричав, страшенно противний на полі.[2]

  Сергій Яворський

Примітки[ред.]

Джерела[ред.]