Перейти до вмісту

Мутко Віталій Леонтійович

Матеріал з Вікіцитат
Мутко Віталій Леонтійович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Віталій Леонтійович Мутко (нар. 1958, станиця Куринська, Апшеронський район, Краснодарський край) — російський громадський і політичний діяч, президент Російського футбольного союзу (2005–2009), член Ради Федерації (2003–2008).

З 12 травня 2008 міністр спорту, туризму і молодіжної політики Російської Федерації, з 21 травня 2012 року — міністр спорту Російської Федерації.

Цитати[ред.]

  •  

Тумороу буде євро ассоціейшен. Рекомендейшен націонал сейшенз. Євро. — Про голосування на виборах президента ФІФА.

 

Тумороу будет евро ассоциэйшен. Рекомендейшен национал сейшенз. Евро[1].

  •  

А у нас як перемога, так «конгратьюлейшенз і чмокі-чмокі» на рівні федерацій, а ми — ніхто. Але як тільки відбувається щось негативне — відразу винна держава. — Про роль держави в розвитку спорту.

 

А у нас как победа, так «конгратьюлейшенз и чмоки-чмоки» на уровне федераций, а мы — никто. Но как только происходит что-то негативное — сразу виновато государство[2].

  •  

За допінг знову повинен відповісти я. Всі в кущі, а я — відповідай. Якщо вони «шури-мури» роблять, я не можу про це знати» — Про допінг-скандал в російській легкій атлетиці.

 

За допинг опять должен ответить я. Все в кусты, а я — отвечай. Если они «шуры-муры» делают, я не могу об этом знать»[3].

Примітки[ред.]