Мороз Віктор Андрійович

Матеріал з Вікіцитат
Мороз Віктор Андрійович
Стаття у Вікіпедії

Віктор Андрійович Мороз (нар. 1949) — український публіцист, радіоведучий.

Цитати[ред.]

  • Ставлячи діагноз нашому хворому суспільству, ми часто плутаємо причинно-наслідкові зв'язки. Та хіба незалежність винна в тім, що ми так до цих пір і не повірили в неї, не навчилися господарювати, не можемо дати лад на власній землі й у власній садибі?[1] (1998)
  • Науковці стверджують, що рух нації успішного самовизначення має три стадії: збудження, осмислення, здобуття незалежності. Я сильно підозрюю, що шлях від збудження української нації кінця 80-х років до здобуття незалежності в 1991 р. був надто коротким. І ми транзитом проскочили процес осмислення і усвідомлення. Можливо, в цьому наша найбільша проблема. Можливо, тому й застигли в лівому анабіозі і створили такі псевдокомуністичні й псевдодемократичні рухи, якими справді матері дітей незабаром лякатимуть.[2] (1998)
  • Найбільший недолік радянської соціалістичної держави навіть не в занепаді її продуктивних сил, хоча це очевидно, а в руйнуванні цивілізованого кодексу моралі і в насаджуванні замість моральних норм поведінки атмосфери примусу і страху, акумульовані райкомами партії.[3] (1999)

Примітки[ред.]

  1. Збірник праць Науково-дослідного центру періодики. — Львів, 2000. — Вип. 7. — С. 225
  2. Збірник праць Науково-дослідного центру періодики. — Львів, 2000. — Вип. 7. — С. 226
  3. Збірник праць Науково-дослідного центру періодики. — Львів, 2000. — Вип. 7. — С. 227