Монатик Дмитро Сергійович

Матеріал з Вікіцитат
Монатик Дмитро Сергійович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Дмитро́ Сергі́йович Мона́тик, більше відомий як MONATIK (нар. 1 квітня 1986, Луцьк, Українська РСР, СРСР) — український переважно російськомовний (має єдину пісню українською) співак, танцівник, автор пісень, композитор, учасник шоу «X-Фактор», «Танцюють всі» та «Зірковий ринг».

Цитати Дмитра Монатика[ред.]

  •  

Для мене пісня — як застигла емоція, як картина художника. Виливаю свої почуття у текст, трохи фантазую, щось прикрашаю, щоб це було цікаво слухачеві. Коли пісня чесна, вона має успіх, бо, як правило, у більшості людей у житті відбувається те саме[1].

  •  

Наталя Могилевська — прекрасна жінка, професіонал своєї справи, не дивлячись на будь-якого роду складності закулісного життя. Завдяки їй, глядач ніколи не міг цього навіть відчути, а тим більше — побачити[2].

  •  

Я вважаю, що чоловіків завжди ведуть жінки, їхня віра в чоловіків. Якщо ти будеш кожен день говорити своєму чоловікові, що він невдаха і якісь неправильні слова вкладати в голову, то у нього нічого не вийде. Чоловіки вразливі дуже. Вони сильні, але вразливі. І жіночі слова на них впливають. Тому, якщо жінка хоче бути з успішним чоловіком, мені здається, їй потрібно повірити в те, що він може таким стати. Нехай навіть сьогодні він найбідніший на світі[3].

Примітки[ред.]