Перейти до вмісту

Митрофанов Дмитро Юрійович

Матеріал з Вікіцитат
Митрофанов Дмитро Юрійович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Митрофанов Дмитро Юрійович (нар. 8 листопада 1989, Чернігів, СРСР) — український боксер, майстер спорту міжнародного класу з боксу, бронзовий призер чемпіонату Європи 2011, дворазовий чемпіон України (2008, 2012). На цей час є представником боксерського клубу «Українські отамани», що бере участь у змаганнях під егідою WSB.

Цитати Дмитра Митрофанова

[ред.]
  •  

Якщо порівнювати поєдинки АРВ [AIBA Professional Boxing] і боксу олімпійського, то виникають деякі нестиковки, які, швидше за все, якщо не шкодять, то не допомагають. Скажімо так, в APB боксерам доводиться розподіляти сили на шість, вісім, десять і дванадцять раундів. У свою чергу це передбачає зовсім іншу роботу у підготовці до цих боїв у порівнянні з трьохраундовими поєдинками, де доводиться працювати зовсім по іншому: швидко, щільно і потужно вже зі стартових секунд... А це змінює все — від підготовки до поєдинку, до настрою на бій.
Після участі в АРВ перебудуватися фізично і психологічно на трьохраундовий поєдинок, де доводиться сповідувати зовсім інші алгоритм і філософію бою, досить складно. Але мені, як бачите, вдалося перебудуватися і цілком вдало вписатися в звичну для аматорського боксу систему[1].

  •  

По суті APB і WSB — це види популяризації боксу, які цілком мають право на існування і вже здобули широку популярність. А після перемог «Українських отаманів» над китайською та турецькою командами, а особливо над кубинцями, підняли планку інтересу до цього турніру на небувалий рівень не тільки у нас в країні, але й в усьому світі. Упевнений, що і участь більшої кількості українських боксерів в турнірі АРВ, зробить його більш популярним.
Я вірю в успіх цих проектів[1].

  •  

Мені довелося навчитися багатьом прийомам, які в олімпійському боксі не те що не використовуються, а не можуть бути повноцінно використані.
Перше — робота передньою рукою. У професійному боксі джеб є основною зброєю, як для атаки, так і для захисту. В олімпійському ж боксі удари передньою рукою не рахували результативними.
Також клінч. Якщо у професійному боксі клінч — це засіб боротьби і можливості стримати або атакувати суперника, то в олімпійському боксі, клінч розцінюють як фол[1]. — Що корисного взяв з боксу професійного у бокс олімпійський.

Цитати про Дмитра Митрофанова

[ред.]
  •  

Це Діма Митрофанов. Це просто вбивця, з ним неможливо стояти. Він просто б'є багато. Стоїш з хлопцем, який менше тебе на десять кілограм і це просто удар по самолюбству. Діма б'є дуже багато і без зупинки. Я відмовився від таких спарингів, тому що навіщо це мені потрібно[2]? — Про свого найнезручнішого спаринг-партнера.

  Олександр Гвоздик

Примітки

[ред.]