Перейти до вмісту

Мей Маск

Матеріал з Вікіцитат
Мей Маск
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Мей Маск (англ. Maye Musk, до шлюбу Haldeman; нар. 19 квітня 1948) — південно-африканська та канадська модель, дієтологиня, авторка книги «Жінка, яка має план». Матір Ілона Маска, Kiмбала Маска, і Тоски Маск.

Цитати[ред.]

  •  

Багато жінок, над якими чинять насилля, мають синяки й кажуть, що вони просто впали в душі. Тому що ти не хочеш розповідати, що тебе побили. Ми дійсно казали: «Коли ти розлучена, то перестаєш падати в душі». Звісно, це жахливо, але смішно водночас[1].

  •  

Мені ніхто не казав, що я занадто стара для чогось. Та й навіть, якби мені таке сказали, я б відповіла: «Йди геть, я не застара ні для чого»[1].

  •  

Чудово мати партнера, якщо ви щасливо одружені. Але коли все навпаки, нічого не може бути гірше, ніж щодня почуватися нещасною [в шлюбі][1].

  •  

Щодо кар’єри я б хотіла більше розвиватися як спікерка. Здається, у мене є хороший меседж, який варто поширювати. Про ейджизм, гендерні питання та рівність. Раніше мій фокус був на харчуванні й бізнесі. Тепер [я б хотіла] більше говорити про те, як старішати, але залишатися тими, кого поважають, актуальними та надихати[1].

  •  

Я дуже люблю досліджувати світ. Думаю, що точно хочу повернутися в Україну. Упевнена, там є, ще що побачити[1].

  •  

Я науковиця. У цій сфері не зважають на вік. Деякі найкращі науковці віком 80 років. Усі тебе поважають, поки ти залишаєшся освіченою та в курсі нових досліджень[1].

Примітки[ред.]