Мартін Шульц

Матеріал з Вікіцитат
Мартін Шульц
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Ма́ртін Шульц (нім. Martin Schulz; нар. 20 грудня 1955, Ешвайлер, Північний Рейн—Вестфалія, ФРН) — німецький політик, депутат Європейського парламенту від Соціал-демократичної партії Німеччини, з 2004 року лідер фракції соціалістів (з 2009 року Прогресивний альянс соціалістів і демократів). З січня 2012 року по червень 2014 Президент Європейського парламенту. З 18 червня 2014 року — лідер групи соціалістів та демократів в Європейському парламенті (залишив посаду президента ЄП). 1 липня 2014 року Мартін Шульц переобраний на посаду президента Європарламенту.

Цитати[ред.]

  •  

В разі якщо Росія вирішить змінити свою стратегію, якщо вона почне робити кроки до співпраці та принаймні готуватися до виконання мінських домовленостей — все може змінитися вже наступного дня.
Але якщо зрушень не буде — всі члени ЄС будуть дотримуватися нинішньої лінії[1].

  •  

Ціни, які пропонують росіяни в цих переговорах — явно неприйнятні і ми маємо продовжити переговори з ними, чекаючи на обґрунтовані пропозиції від РФ[1]. — Про тристоронні переговори Україна-Росія-ЄС щодо постачання газу в Україну.

  •  

Якщо дивитися лише на ухвалені закони, то все йде правильно. Але закони — це просто слова на папері. Головне питання — в тому, як ці закони застосовуються.
Саме це є тестом для України і Єврокомісія має оцінити, чи виконали ви цей тест[1]. — Про боротьбу з корупцією в Україні.

  •  

Моя думка, тобто думка Європарламенту — що існування віз — це перепона економічному розвитку. Вільне переміщення людей – це одна з передумов для розвитку економічних відносин з Україною.
Так, нам в Європарламенті доводиться брати до уваги, що деякі країни-члени не надто охочі щодо можливості скасування віз.
Але переконувати ці країни — не задача Європарламенту. Це має зробити Україна, та ми разом з вами нині на цьому шляху[1].

Примітки[ред.]