Перейти до вмісту

Марк Рютте

Матеріал з Вікіцитат
Марк Рютте
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Марк Рютте (нід. Mark Rutte; нар. 14 лютого 1967, Гаага, Нідерланди) — нідерландський політик, лідер Народної партії за свободу і демократію. Прем'єр-міністр Нідерландів з 14 жовтня 2010 р.

Цитати[ред.]

  •  

Я маю впевненість в мудрості Нідерландів. Я думаю, що більшість проголосує «за» на референдумі 6 квітня, в інтересах розвитку торгівлі та стабільності в Європі[1]. — Про референдум щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС 6 квітня 2016 року.

  •  

Ця угода не про членство в ЄС, не про гроші та не про безвізовий режим[1]. — Про Угоду про асоціацію Україна-ЄС.

  •  

Україна поза ЄС, але на краю Європи. Ми зацікавлені в стабільності в цій країні, в розвитку економіки та верховенстві права[1].

  •  

Росія окупувала частини країни і завдали значної шкоди в інших частинах. Говорити, що це спровокував ЄС, це перевернути суть[1]. — Заперечивши тезу опонентів, що Угода про асоціацію сприятиме роз'єднаності України.

  •  

Ми не хочемо поспішати, щоб нас підганяли, закон про референдум дуже чіткий, і ми будемо дні, тижні, крок за кроком переглядати цю угоду з Україною, щоб задовольнити всі сторони — і на національному, і на європейському рівнях[2]. — Про результати Консультативного референдуму Нідерландів щодо асоціації України і ЄС.

Примітки[ред.]