Перейти до вмісту

Маракана

Матеріал з Вікіцитат
Вікіпедія
Вікіпедія
Футбольний матч на «Маракані»

Маракана (порт. Maracanã) — стадіон у Ріо-де-Жанейро, Бразилія. Один із найбільших стадіонів світу, розрахований на близько 100 тисяч глядачів.


  • Коли ми були в тунелі перед початком гри, в очікуванні виходу на поле, я поклався на свій досвід і сказав іншим хлопцям: «Вийдіть спокійні і не піднімайте очей. Гра відбувається на полі, тому не дивіться на трибуни.» Попри це все, це було пекло. Як тільки ми вийшли на поле, нас зустрів свист понад 100-тисячного натовпу. Потім, коли виконували національні гімни, нам поаплодували. Стадіон був вражаючий і ми знали, що якщо хочемо уникнути ганебної поразки, то повинні дати собі раду з цим оточенням, як тореадор, що контролює арену і натовп. Ми просто зробили це і перемогли.
(Обдуліо Варела, гравець збірної Уруґваю на чемпіонаті світу 1950)
  • Я ніколи не бачив людей настільки сумних, як бразильці після цього фіналу. Мені аж стало страшно. За всю історію «Маракани» тільки троє людей змусити її замовкнути: Папа, Френк Сінатра і я.
(Алсідес Ґіґґія, автор вирішального гола Уруґваю у ворота бразильців у фінальній грі чемпіонаті світу 1950)
  • Попри те, що це був звичайний товариський матч, забити гол Бразилії на самій «Маракані» — це було щось надзвичайне у моїй кар'єрі. Скільки людей можуть похвалитись таким? Я пам'ятаю, що навіть бразильські вболівальники оплесками проводжали нас після тієї гри. Це були неймовірні відчуття.
(Клавдіо Лопес, аргентинський футболіст)

Джерела

[ред.]